Kvalitní gastrovybavení je pro správný chod restaurace stěžejní

Gastrovybavení je nedílnou součástí každé dobře vybavené kuchyně. Bez kvalitního nádobí by jen těžko mohla vznikat jídla, která by přilákala vaše zákazníky. Pro větší podniky je současně nezbytné mít jistotu, že stejný šálek či talíř je možné sehnat i po roce používání. Restaurace, školy, jídelny i firmy se tak vůbec nemusí bát a mohou u nás kdykoliv objednat. Bohatě vybavený e-shop a velkoobchod provozuje Ilona Chovancová z Opavy.

Bez kvalitního gastrovybavení se neobejde žádná kuchyně. Objednejte si jej u nás!

Gastrovybavení objednávejte odkudkoliv díky e-shopu

Kompletní gastrovybavení od hrnců přes talíře až po pánve, to vše vám můžeme nabídnout. Pokud to máte do naší kamenné prodejny daleko, rozhodně nemusíte zoufat. V provozu je i e-shop, díky kterému si můžete objednat odkudkoliv. Nádobí má často dlouhou životnost, ošem někdy jej nedopatřením zákazník či obsluha rozbije. Díky naší prodejně se můžete ihned zásobit novým gastrovybavením, které je vám ihned k dispozici v e-shopu.

Veškeré gastrovybavení na jednom místě


S naším velkoobchodem nádobí a gastrovybavení jste o krok napřed

Velkoobchod Ilony Chovancové dokáže zaručit, že vaše nádobí bude stále použitelné na sto procent. U jiných dodavatelů může být za nějakou dobu problém doplnit stávající sadu nádobí, to se vám ale u nás nestane. Gastrovybavení nikdy neztratí svoji hodnotu a vy nebudete muset měnit celou sadu. Samozřejmě se může stát, že se zvolená sada již nevyrábí. V takovém případě vám nabídneme vhodný podobný typ nádobí, který vámi již zakoupené skvěle doplní.

Naše nádobí nikdy neztrácí hodnotu!Vydáno 07.06.2016
115 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Gastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav

Gastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav
Žádná větší společenská akce se neobejde bez dostatečného gastronomického vybavení. Jestliže se po skončení nechcete zaobírat starostmi, kam všechny talíře a termoporty uskladnit, tak si to jednoduše půjčte. K dispozici je prakticky vše, co takový podnik žádá.

Ať už vaříte cokoli, zajistěte si kvalitní a široký sortiment gastro vybavení

Ať už vaříte cokoli, zajistěte si kvalitní a široký sortiment gastro vybavení
Gastro zařízení a gastro nádobí je základem každého dobrého jídla. I přední světoví kuchaři si jsou vědomi toho, že bez správného gastro vybavení by se daly jejich delikatesy jen těžko vytvořit. Jenže kde má člověk spolehlivé gastro potřeby sehnat? Jak zjistit, že se jedná o nádobí, které nezklame? ...

Specializovaný gastrosklad usnadní provoz vaší restaurace

Specializovaný gastrosklad usnadní provoz vaší restaurace
Chod restaurace vyžaduje pečlivost, profesionální přístup, ale také příslušenství, které spočívá v kuchyňském vybavení a v mnohých dalších záležitostech. Nakupování pro váš podnikatelský záměr nemusí být zátěž, když máte vše po ruce a na jednom místě. Tak jako Gastrosklad Ilona Chovancová se sídlem ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Chovancová Ilona GASTROSKLAD
WEBOVÁ STRÁNKA
Chovancová Ilona
www.gastrosklad.cz
Adresa

Adresa

Rolnická 85
Opava 5 747 05

ilona.chovancova@seznam.cz
+420 607 152 453


Najdete nás také zde:

ARES
captcha