Čističe pro spülboy (špílboje) - tablety a čistící přípravky do oplachovačů pivního a výčepního skla

Chovancová Ilona GASTROSKLAD

Čističe pro spülboy (špílboje) - tablety a čistící přípravky do oplachovačů pivního a výčepního skla

Chovancová Ilona
GASTROSKLADKvalitní gastrovybavení je pro správný chod restaurace stěžejní

Gastrovybavení je nedílnou součástí každé dobře vybavené kuchyně. Bez kvalitního nádobí by jen těžko mohla vznikat jídla, která by přilákala vaše zákazníky. Pro větší podniky je současně nezbytné mít jistotu, že stejný šálek či talíř je možné sehnat i po roce používání. Restaurace, školy, jídelny i firmy se tak vůbec nemusí bát a mohou u nás kdykoliv objednat. Bohatě vybavený e-shop a velkoobchod provozuje Ilona Chovancová z Opavy.

Bez kvalitního gastrovybavení se neobejde žádná kuchyně. Objednejte si jej u nás!

Gastrovybavení objednávejte odkudkoliv díky e-shopu

Kompletní gastrovybavení od hrnců přes talíře až po pánve, to vše vám můžeme nabídnout. Pokud to máte do naší kamenné prodejny daleko, rozhodně nemusíte zoufat. V provozu je i e-shop, díky kterému si můžete objednat odkudkoliv. Nádobí má často dlouhou životnost, ošem někdy jej nedopatřením zákazník či obsluha rozbije. Díky naší prodejně se můžete ihned zásobit novým gastrovybavením, které je vám ihned k dispozici v e-shopu.

Veškeré gastrovybavení na jednom místě


S naším velkoobchodem nádobí a gastrovybavení jste o krok napřed

Velkoobchod Ilony Chovancové dokáže zaručit, že vaše nádobí bude stále použitelné na sto procent. U jiných dodavatelů může být za nějakou dobu problém doplnit stávající sadu nádobí, to se vám ale u nás nestane. Gastrovybavení nikdy neztratí svoji hodnotu a vy nebudete muset měnit celou sadu. Samozřejmě se může stát, že se zvolená sada již nevyrábí. V takovém případě vám nabídneme vhodný podobný typ nádobí, který vámi již zakoupené skvěle doplní.

Naše nádobí nikdy neztrácí hodnotu!
FIREMNÍ ČLÁNKY


Gastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav

Gastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav

Žádná větší společenská akce se neobejde bez dostatečného gastronomického vybavení. Jestliže se po skončení nechcete zaobírat starostmi, kam všechny talíře a termoporty uskladnit, tak si to jednoduše půjčte. K dispozici je prakticky vše, co takový podnik žádá.

Vydáno 22.06.2018
Ať už vaříte cokoli, zajistěte si kvalitní a široký sortiment gastro vybavení

Ať už vaříte cokoli, zajistěte si kvalitní a široký sortiment gastro vybavení

Gastro zařízení a gastro nádobí je základem každého dobrého jídla. I přední světoví kuchaři si jsou vědomi toho, že bez správného gastro vybavení by se daly jejich delikatesy jen těžko vytvořit. Jenže kde má člověk spolehlivé gastro potřeby sehnat? Jak zjistit, že se jedná o nádobí, které nezklame? Nebo že stejný kus seženu i za rok, což je důležité především pro větší gastronomické provozy, školy, školky, jídelny, podniky? Abyste byli spokojení, musíte najít spolehlivého, zavedeného a kvalitního dodavatele gastro zařízení, který nabízí služby, které v obyčejných supermarketech či e-shopech nenajdete. Firma má 25letou zkušenost s prodejem gastro vybavení a ostatního prodávaného zboží.

Vydáno 19.05.2015
Specializovaný gastrosklad usnadní provoz vaší restaurace

Specializovaný gastrosklad usnadní provoz vaší restaurace

Chod restaurace vyžaduje pečlivost, profesionální přístup, ale také příslušenství, které spočívá v kuchyňském vybavení a v mnohých dalších záležitostech. Nakupování pro váš podnikatelský záměr nemusí být zátěž, když máte vše po ruce a na jednom místě. Tak jako Gastrosklad Ilona Chovancová se sídlem v Opavě.

Vydáno 25.05.2017Vydáno 07.06.2016
100 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2016