Injektáž zdiva - Injektážní systémy MQDuo - k utěsnění pracovních spár

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit

Injektáž zdiva - Injektážní systémy MQDuo - k utěsnění pracovních spár

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.
Výroba těsnicí materiály Bentonit
Granulovaný bentonit - ekologická izolace staveb, utěsnění zahradních jezírek či hrází

Granulovaný bentonit je materiál vhodný pro hydroizolace ekologických staveb či spodních staveb, utěsnění zahradních jezírek, rybníků, ale také studen i dalších vodních děl.

granulovaný bentonit

Využití granulovaného bentonitu

Granulovaný bentonit má široké možnosti využití v oblasti zemědělství, stavebnictví, vodohospodářství i ekologie, a to především díky své schopnosti zachytit pachy, páry i vzdušné vlhkosti, rozlité oleje či jiné tekutiny. Stejně tak i tekuté podíly z podestýlek hospodářských zvířat. To však zdaleka nejsou jediné výhody, které granulovaný bentonit nabízí.

Mezi jeho kladné vlastnosti patří také rekultivační schopnost k zúrodňování písčitých půd a povrchu a hodí se i jako přísada do minerálních hnojiv. Zde brání jejich průsaku a zároveň zamezuje nežádoucímu krustování hnojiva při skladování.


Bentonit a jeho těsnicí schopnost

Velmi ceněná je také těsnící schopnost bentonitu. Granulovaný bentonit se skvěle hodí jako spolehlivé utěsnění jakýchkoliv staveb, které přicházejí do styku s jakoukoliv tekutinou či vysokou vlhkostí - od studen a jímek až po zajištění nepropustnosti parkovacích či skladovacích ploch.

Granulovaný bentonit - široké možnosti využití


Granulovaný bentonit

- těsnící schopnost
- zachycení pachů, vlhkosti i tekutin
- rekultivační schopnost

Granulovaný bentonitVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.bentonit.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Bentonitový těsnící pás – MQ 114 150 x 1,5 mm

Bentonitový těsnící pás – MQ 114 150 x 1,5 mm

Hydroizolace staveb vyžaduje optimální řešení, které dokážou zajistit těsnící systémy z bentonitu. Jejich účinky spočívají ve špičkové ochraně před průniky vody včetně tlakové. O jejich výrobu a následný prodej se již léta stará společnost MEDIUM International I. s.r.o. se sídlem v Mostě.

Vydáno 14.05.2018
Bentonitové těsnicí rohože EUROBENT

Bentonitové těsnicí rohože EUROBENT

Společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. disponuje širokým sortimentem bentonitových těsnicích produktů. Tyto produkty se dají běžně použít na pozemní, inženýrské i vodní stavby. Bentonitové produkty najdou uplatnění tam, kde je potřeba hydroizolace, zadržení vlhkosti nebo také zúrodnění půdy.

Vydáno 14.09.2017
Bentonitové systémy jako hydroizolace nové generace

Bentonitové systémy jako hydroizolace nové generace

Ve stavebnictví je velké množství technologií, ze kterých můžeme vybírat. Samozřejmě by vždy mělo být naším cílem materiál co nejvíce zužitkovat a zajistit jeho trvanlivost. Jednou z oblastí stavebnictví, o kterou bychom se měli zajímat, je efektivní hydroizolace. Mezi těsnící systémy nové generace se řadí výrobky společnosti MEDIUM International. V nabídce firmy, je řada těchto těsnících systémů založených na bázi bentonitu. Bentonitové těsnící pásky řady MQ a MQF mají široké uplatnění při utěsňování pracovních i dělících spár v pozemních, inženýrských nebo vodních stavbách.

Vydáno 14.05.2015Vydáno 07.06.2016
1062 Zhlédnutí
Topováno 15.01.2021

Bentonitové tmely

Bentonitové tmely

Bentonitové těsnicí tmely MQ 100 MASTER s parametry pro ekologické stavby

Bentonitové pásky

Bentonitové pásky

Bentonitové pásky MQ se skvělými chemickými vlastnostmi pro hydroizolaci

Kabelovod Flexis

Kabelovod Flexis

Kabelovod Flexis® pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí