Speciální dodatečná výbava vozidel všech kategorií Praha – větší komfort na cestách

TOP Servis - Holan s.r.o.

Speciální dodatečná výbava vozidel všech kategorií Praha – větší komfort na cestách

TOP Servis - Holan s.r.o.
Spoiler, spací kabina nebo další výbava vozidel? Produkty firmy ZAKO nyní s oficiálním zastoupením na českém trhu

Střešní spoiler nebo spací kabina je pro spoustu řidičů neodmyslitelnou součástí vozidla. A proto v naší společnosti TOP Servis - Holan dbáme na to, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, co se v oblasti doplňků pro nákladní automobily dá sehnat. Ať už hledáte kvalitní a odolný střešní spoiler, klimatizaci, ochlazovač a nebo vám chybí třeba spací kabina, u nás si jistě vyberete.

Výškově nastavitelný spoiler a další produkty od firmy ZAKO nabízí společnost TOP Servis - Holan.

Speciální výbava vozidel

Naše společnost má více než dvacetiletou historii a v současné době se můžeme řadit mezi přední firmy v oblasti speciální výbavy vozidel. Naši zákazníci jsou jak renomovaní výrobci vozidel a nástaveb, tak dovozci zahraničních vozidel na český trh či koncoví zákazníci.

Kromě toho, že vám rádi doporučíme vhodný spoiler nebo poradíme, jaká spací kabina by se pro váš vůz hodila nejlépe, v případě potřeby vám také zajistíme montáže a opravy, o které se starají naši zkušení a vyškolení mechanici.


Spoiler, spací kabina a další výbava pro vozidla od firmy ZAKO

Protože se snažíme neustále vycházet vstříc našim zákazníkům a zajišťovat co nejlepší dostupnost kvalitních výrobků, stali jsme se oficiálním zastoupením společnosti ZAKO. Zboží společnosti ZAKO u nás samozřejmě seženete za nejnižší možné ceny a naši odborníci vám s čímkoliv rádi poradí.

Pokud přemýšlíte o tom, že si pořídíte nový spoiler nebo vás láká moderní spací kabina, můžeme prozradit, že v nejbližší době uvedeme na trh úplně nové typy.

ZAKO - oficiální zastoupení
FIREMNÍ ČLÁNKY


Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.

Vydáno 25.08.2015
Nezávislé topení do auta – nafta, benzín, zemní plyn i LPG

Nezávislé topení do auta – nafta, benzín, zemní plyn i LPG

Zajištění ideální teploty v průběhu jízdy je základním požadavkem pro pohodlí na cestách. Společnost TOP Servis - Holan s.r.o. se sídlem v Praze se již od roku 1995 zabývá montážemi a servisem nezávislých topení do auta. Svým klientům nabízí nadstandardní řešení, a proto v současnosti zaujímá přední místo na automobilovém trhu v oblasti speciální výbavy vozidel. V závislosti na potřebách svých klientů nabízí nezávislá topení na naftu, benzín, zemní plyn i LPG.

Vydáno 15.09.2016
Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina měla mít nezávislé topení, klimatizaci nebo kombinaci těchto zařízení.

Vydáno 14.07.2017
Konec studených prstů a námrazy! Nezávislé topení vyhřeje vaše auto za každého počasí

Konec studených prstů a námrazy! Nezávislé topení vyhřeje vaše auto za každého počasí

Mrazivé zimní měsíce dávají zabrat nejen dopravním prostředkům, ale také jejich řidičům. Ranní škrábání námrazy a drkotání zubů za jízdy je nejen nepříjemné, ale především velmi nebezpečné. Díky nezávislému topení do auta od firmy TOP Servis – Holan můžete tento problém hodit jednou pro vždy za hlavu. Vaše auto totiž bude díky této technologii vyhřáté dřív, než ráno vstanete z postele.

Vydáno 01.10.2014Vydáno 13.09.2016
536 Zhlédnutí
Topováno 05.02.2018

Nezávislé topení

Nezávislé topení

Montáž a servis přídavného nezávislého teplovzdušného a teplovodního topení

Klimatizace

Klimatizace

Přídavné nezávislé klimatizace do osobních i nákladních aut, do kabin stavebních a zemědělských strojů

Spací kabiny a spojlery

Spací kabiny a spojlery

Montáž spacích nástaveb, spacích kabin a střešních spojlerů s příslušenstvím