Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o.
Rozbory a odběry vody PrahaRozbor pitné vody, odpadní vody i bazénových vod

Rozbor vody má smysl z mnoha důvodů. Nejen, že potvrdí či vyvrátí nezávadnost vaší pitné vody, ale odhalí i případné škodlivé látky, které se dostaly do povrchových i bazénových vod. Rozhodně jej nepodceňujte!

Odběry a rozbor vody

Pitná voda - proč je rozbor vody důležitý?

Pitná voda s sebou nese například riziko bakterie Escherichia coli, která způsobuje zdravotní komplikace, jako infekce a průjmy. To však snadno a rychle odhalí rozbory vody, které vám rádi zajistíme ve Vodohospodářské laboratoři Říčany. Rozbor vody by se měl provádět pravidelně a nutný je také při kolaudacích studny, vrtů či vodovodních řádů a přípojek.

Pitná voda - rozbor vody Říčany


Znečištěná voda s sebou nese zdravotní rizika

Nejen znečištěná pitná voda může způsobovat komplikace. Problémy nastávají i v situaci, kdy je znečištěná voda v bazénu, což s sebou nese potíže jako průjmy, infekce močového ústrojí, oční rohovky, ucha či nejrůznější vyrážky po celém těle. A co se týče znečištěné vody v přírodních zdrojích, tam hrozí pro změnu nebezpečné sinice. To všechno samozřejmě odhalí rozbor vody, který je velmi žádoucí také u vod odpadních.

Odpadní vody, pitné či bazénové - rozbor vody Říčany
FIREMNÍ ČLÁNKY


Rozbory vod Říčany

Rozbory vod Říčany

Z jara rychlostí blesku vstupujeme do léta. Jakmile nastanou vyšší venkovní teploty, už myslíme na koupání. Jenomže u každé říčky, jezera, řeky i potoku potřebujeme nejprve zjistit kvalitu vody. Na rozbory vody v Říčanech jsou specialisté ve společnosti Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o. Zde vám provedou rozbory vody ze studny, z vodovodu, ale také kvůli koupání z kdejaké vodní nádrže.

Vydáno 18.04.2018
Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.: rozbor vaší vody

Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.: rozbor vaší vody

Voda je základem bezstarostného života. Používá se v domácnostech, ve firmách, při výrobě nebo poskytování služeb, je součástí hygieny i zábavy jako je koupání v bazéně nebo na veřejném koupališti. O jistotu, že voda, kterou používáte je nezávadná, se rychle a profesionálně postará Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.

Vydáno 21.03.2017
Přesvědčte se o kvalitě vaší vody. Laboratorní rozbory vám v tom pomohou

Přesvědčte se o kvalitě vaší vody. Laboratorní rozbory vám v tom pomohou

Kvalitní a nezávadná voda je pro nás život velmi důležitá. Není divu. Pitnou vodu potřebujeme k zahnání žízně i vaření, vodovody a kanalizace nám ale denně poskytují také vodu na koupání či zalévání zahrádky. O to, aby voda byla vždy nezávadná a neobsahovala žádné nežádoucí látky, se proto staráme ve společnosti Vodohospodářská laboratoř Říčany. Nabízíme vám rozbor pitné vody, ale i další laboratorní rozbory, které zjistí vše potřebné.

Vydáno 17.04.2015
Pijte jen zdravotně nezávadnou vodu. Laboratorní rozbory vody vám ji otestují

Pijte jen zdravotně nezávadnou vodu. Laboratorní rozbory vody vám ji otestují

Laboratorní rozbory vody by měly být samozřejmou součástí našeho života. Díky nim objevíte přítomnost škodlivých látek (nejen) v pitné vodě. Ve středočeském kraji provádí kvalitní laboratorní rozbory vody Vodohospodářská laboratoř Říčany.

Vydáno 02.05.2015Vydáno 07.06.2016
168 Zhlédnutí
Topováno 02.07.2018