Opravy komunikací Praha - zacelení trhlin i spár chodníků a silnic

Opravy silnic, chodníků, frézování živičných a betonových povrchů, opravy veškerých krytů komunikací nebo pokládky litých asfaltů. To je nabídka naší společnosti Šlehofer, na kterou se můžete obrátit s jakýmikoliv požadavky ohledně opravy komunikací a asfaltérských prací. Provádíme také například prořez, zálivku spár a trhlin či spojovací a infiltrační postřiky.

opravy silnic

Opravy silnic a chodníků Praha

Snažíme se udělat maximum, abychom mohli reagovat na jakýkoliv požadavek našich zákazníků, ať už jde o opravy silnic, opravy chodníků či pokládku asfaltu nebo další práce.


Kvalitní materiál je základ i u opravy komunikací

Materiál pro naše opravy komunikací odebíráme z akreditovaných obaloven, které splňují přísné požadavky na výrobní procesy i kvalitu materiálu, abychom vám mohli zaručit, že námi použitý materiál je skutečně odolný a kvalitní.

Pro opravy chodníků, opravy silnic i pokládku asfaltů a další práce využíváme vlastní automobilové přepravníky s vyhříváním, které zajišťují kvalitní materiál po celou dobu jeho zpracování.

Opravy silnic, opravy chodníků


Stavební společnost Šlehofer

Potřebujete-li tedy zajistit kvalitní opravy komunikací, neváhejte se obrátit na stavební společnost Šlehofer Praha. U nás se můžete spolehnout na skutečně kvalitní materiál pro opravy silnic i pečlivě odvedenou práci.

Opravy komunikací Praha - oprava trhlin a spárVydáno 10.06.2016
125 Zhlédnutí
Topováno 02.01.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.
www.slehofer.eu
Adresa

Adresa

Prvomájová 2111/33
Praha 5 - Radotín 153 00

slehofer@slehofer.eu
+420 257 811 813


Najdete nás také zde:

ARES
captcha