Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt
Praha potisk triček

Vydáno 10.06.2016
508 Zhlédnutí
Topováno 12.06.2018

Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu

Firemní trička pro všechny vaše zaměstnance, potisk triček na speciální událost, týmová trička pro váš sportovní tým nebo trika s potiskem pro školní třídy a mnoho dalšího. Tak vypadá část nabídky potisku textilu naší obchodní a reklamní agentury, která byla založena již roku 1990 jako jedna z prvních tiskáren v České republice, zabývající se potiskem trik.

potisk triček Praha

Potisk triček kvalitním sítotiskem

Během naší dlouholeté praxe v oboru potisk textilu jsme si získali celou řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí i po mnoha letech. Náš potisk triček i další potisk textilu se osvědčil především díky důrazu na kvalitu jak materiálu, tak i samotného potisku. Pracujeme s metodou sítotisku, což je nejlepší možný typ potisku textilu, který vydrží. Svým klientům nabízíme výběr možnost tisku na šesti nebo osmi barevném ručním karuselu. Veškeré technologie pro výrobu pochází z Německa, Itálie nebo Švýcarska. Prohlédněte si náš e-shop, kde si můžete vybrat ze široké škály barev i materiálů pro váš potisk triček či potisk textilu.

Kvalitní potisk textilu


Potisk textilu Praha

Služby obchodní a reklamní agentury Karel Šubrt, to je jednoduše široké portfolio úkonů, které se vám budou hodit nejenom v případě, že podnikáte a hledáte vhodný způsob propagace prostřednictvím reklamního potisku předmětů. Potisk triček, batohů, tašek, deštníků nebo čepic je velmi oblíbený například také u sportovních klubů, školních kolektivů a jiných oblastech.

Potisk textilu - potisk triček, sportovních oděvů, deštníků či tašek