Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt
Praha potisk tričekPotisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu

Firemní trička pro všechny vaše zaměstnance, potisk triček na speciální událost, týmová trička pro váš sportovní tým nebo trika s potiskem pro školní třídy a mnoho dalšího. Tak vypadá část nabídky potisku textilu naší obchodní a reklamní agentury, která byla založena již roku 1990 jako jedna z prvních tiskáren v České republice, zabývající se potiskem trik.

potisk triček Praha

Potisk triček kvalitním sítotiskem

Během naší dlouholeté praxe v oboru potisk textilu jsme si získali celou řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí i po mnoha letech. Náš potisk triček i další potisk textilu se osvědčil především díky důrazu na kvalitu jak materiálu, tak i samotného potisku. Pracujeme s metodou sítotisku, což je nejlepší možný typ potisku textilu, který vydrží.

Svým klientům nabízíme výběr možnost tisku na šesti nebo osmi barevném ručním karuselu.
Veškeré technologie pro výrobu pochází z Německa, Itálie nebo Švýcarska.

Prohlédněte si náš e-shop, kde si můžete vybrat ze široké škály barev i materiálů pro váš potisk triček či potisk textilu.

Kvalitní potisk textilu


Potisk textilu Praha

Služby obchodní a reklamní agentury Karel Šubrt, to je jednoduše široké portfolio úkonů, které se vám budou hodit nejenom v případě, že podnikáte a hledáte vhodný způsob propagace prostřednictvím reklamního potisku předmětů. Potisk triček, batohů, tašek, deštníků nebo čepic je velmi oblíbený například také u sportovních klubů, školních kolektivů a jiných oblastech.

Potisk textilu - potisk triček, sportovních oděvů, deštníků či tašek
FIREMNÍ ČLÁNKY


Potisk textilu a dalších reklamních produktů, sítotiskové práce

Potisk textilu a dalších reklamních produktů, sítotiskové práce

Potisk textilu je velice oblíbenou záležitostí. Specialistou na sítotiskové práce je společnost Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt. Zabývají se potiskem na veškerý textil, trička, mikiny, čepice, tílka, ale také na další reklamní předměty. Vyberte si krásně barevné tričko a nechejte si jej potisknou dle vaší představy. Hodí se pro reklamní účely, pro různé akce a události.

Vydáno 17.04.2018
Šaty dělají reklamu

Šaty dělají reklamu

Chodící reklama jistě není nic nového. Vy ji ale můžete pomocí zkušené a uznávané agentury dovést k dokonalosti. Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt je vyhledávaným tvůrcem propagačních předmětů. Přidejte se i vy k jeho spokojeným zákazníkům.

Vydáno 06.05.2018
Dejte o sobě vědět originálně a efektivně

Dejte o sobě vědět originálně a efektivně

Reklama se stala nedílnou součástí života spotřebitelů i prodejců. Dobrá prezentace výrobku nebo firmy dokáže přesvědčit zákazníky o koupi. Spotřebitelé jsou však neustále obklopováni billboardy, plakáty a jinými druhy reklamy. Vyzkoušejte proto originální způsoby prezentace svého výrobku či společnosti.

Vydáno 17.07.2014Vydáno 10.06.2016
478 Zhlédnutí
Topováno 12.06.2018