Přeprava automobilů po celé České republice, i Evropě

VODÁREK TRANSPORT a.s. Přepravce automobilů v ČR, EU

Přeprava automobilů po celé České republice, i Evropě

Přeprava osobních a užitkových vozidel v rámci celé EU i mimo ni

Společnost VODÁREK TRANSPORT s.r.o. patří mezi významné přepravce automobilů v České republice. Zabývá se přepravou automobilů a dalších vozidel již od jednoho kusu, dále poskytuje služby v oblasti servisu nákladních vozidel a pneuservisu. Ať už potřebujete zajistit dopravu většího množství vozidel pro váš autobazar či hledáte možnost dopravy jednoho vozu pro vaše osobní využití, specialista na přepravu aut vám transport zajistí.

přeprava vozidel, VODÁREK TRANSPORT s.r.o

Rozsáhlý vozový park pro přepravu vozidel

Díky rozsáhlé flotile přepravníků je společnost schopna zajistit i velké transporty, a to na několika místech najednou. V současné době disponuje více než 60 moderními přepravníky značek KÄSSBOHRER, LOHR, ROLFO a GROENEWOLD. Kapacita jednoho přepravníku je až 10 automobilů. V rámci jednoho transportu tak společnost zajistí i přepravu 10 vozidel až ke dveřím vašeho autobazaru či prodejny. Vozový park je neustále modernizován, všechny vozy splňují normy emisní třídy EURO VI.

Přeprava osobních automobilů pomocí moderních přepravníků


Přeprava nejen v rámci Evropské unie

Společnost VODÁREK TRANSPORT s.r.o. nabízí své služby napříč Evropskou unií. Nejčastěji zajišťuje transport vozidel v západní a jižní Evropě – v Belgii, Itálii, Francii či Dánsku. Mimo Evropskou unii zajišťuje přepravu aut z a do Makedonie, Norska i Švýcarska. V případě potřeby zajistí i vnitrostátní přepravu vozidel.


Servis nákladních vozidel

Za účelem rozšíření nabídky služeb a snížení nákladů poskytuje společnost VODÁREK TRANSPORT s.r.o. od roku 2013 také servis nákladních vozidel a pneuservis. Specializuje se především na opravy nástaveb pro přepravu osobních vozidel Kässbohrer, Lohr, Rolfo, Grönewold a Rimo. Dílna pro servis nákladních vozidel je vybavena válcovou zkušebnou brzd v nejvyšší řadě s diagnostikou WABCO.

Společnost provádí také výměny hydraulických hadic, opravy hydrauliky, opravy šroubovic i kompletní údržbu a servis nákladních vozidel. V rámci servisu nákladních vozidel provádí také pneuservis, disponuje skladem pneumatik značek Michelin, Continental, Goodyear a dalších.

Servis a pneuservis nákladních automobilů


Pevné postavení na trhu

Firma působí na trhu již přes 20 let, během kterých se z malé rodinné firmy s jedním přepravníkem stala moderní firma se stabilním místem na trhu, která v současnosti zaměstnává přes 100 stálých zaměstnanců. Ať už potřebujete přepravit osobní či nákladní auta, přívěsy, karavany nebo užitková auta, využijte profesionálních služeb VODÁREK TRANSPORT s.r.o. Nabízí individuální přístup při každé přepravě a zvýhodněné ceny při dlouhodobé spolupráci.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vodarek-transport.cz/preprava-vozidel/

Vydáno 13.06.2016
769 Zhlédnutí
Topováno 02.11.2022
PODSTRÁNKY

Přeprava automobilů

Přeprava automobilů
Vnitrostátní i mezinárodní přeprava automobilů v rámci přímé distribuce vozidel

Skladování automobilů

Skladování automobilů
Zabezpečená skladovací plocha 40 000m² pro uskladnění vašich automobilů

Autoservis a pneuservis

Autoservis a pneuservis
Autoservis a pneuservis nákladních vozidel pro širokou veřejnost
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VODÁREK TRANSPORT a.s. Přepravce automobilů v ČR, EU
WEBOVÁ STRÁNKA
VODÁREK TRANSPORT a.s.
www.vodarek-transport.cz
Adresa

Adresa

Kvítkovická 1386
Napajedla 763 61

info@vodarek-transport.cz
+420 577 102 891


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha