Svěřte svou zahradu a další venkovní plochy do rukou odborníků

Pravidelná údržba zahrad a dalších venkovních ploch patří k časově náročným aktivitám. Ať už disponujete zahradou jakkoliv velké plochy, možná nemáte dostatek času nebo sil postarat se o ni svépomocí. Chcete-li se zbavit starostí s údržbou zahrady, využijte profesionálních služeb úklidové firmy U-Servis z Opavy, působící na českém trhu přes 25 let. Zajistí pro vás sekání trávy, údržbu rostlin, stromů i keřů včetně zastřihávání, hrabání listí či strojní zametání zpevněných ploch.

mytí ploch, U-SERVIS

Maximální péče o váš trávník

Zahrady, dvory nebo hřiště vyžadují pravidelné sekání trávy. Společnost U-Servis zajistí sekání trávy na pravidelné bázi u vás, na četnosti sekání a dalších činnostech se s klientem domluví individuálně. Pokud využijete těchto služeb, nebudete se muset starat o údržbu trávníku, navíc nebudete investovat do nákupu a servisu sekačky.

Na místo vaší zahrady dorazí v předem určený den a čas profesionální pracovník s vlastním vybavením, který poseká trávník podle zadaných pokynů. Potřebujete trávu posekat na určitou výšku? Jsou místa, kterým je třeba se vyhnout? Úklidová firma si zakládá na bezproblémové komunikaci s klienty a snaží se jim maximálně vyjít vstříc, ať už jde o rozsah poskytovaných služeb či čas vykonávané práce.

Sekání trávy, hrabání listí, zastřihávání živých plotů, strojní zametání i odhrnování sněhu


Údržba zahrad – od hrabání listí po stříhání živých plotů a keřů

Sekání trávy je jen jednou z mnoha činností, které jsou součástí údržby zahrad. Úklidové práce jsou další důležitou složkou. Na podzim je třeba se vypořádat s napadaným listím, po zimě zase zahradu oživit a očistit před nečistotami, které se v průběhu zimy na zahradě objevily. Hrabání listí je neméně časově náročnou činností než sekání trávy. Svěřte svou zahradu do rukou profesionálů a stane se vaší pýchou.

Mezi činnosti v oblasti údržby zahrad, které vyžadují hlubší znalosti, zkušenosti a odbornost, patří bezpochyby stříhání živých plotů a keřů. Firma U-Servis disponuje školenými a zkušenými zaměstnanci, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti. Rovněž disponuje vybavením, díky kterým je možné údržbu zahrady provést na vysoké úrovni. Disponuje např. křovinořezy, motorovými i elektrickými pilami, vysavačem na listí, nůžkami na plot, ale také třeba štěpkovačem větví.

Profesionální úklidové práce a údržby zahrad v Opavě a okolí


Strojní zametání zpevněných ploch

Je třeba si uvědomit, že součástí venkovních ploch jsou i plochy zpevněné. Ať už jde o příjezdové cesty, parkoviště, cesty nebo chodníky, i ty vyžadují pravidelnou údržbu. Úklidová firma z Opavy zajistí úklidové práce na zpevněných plochách, a to včetně zajištění strojního zametání až do plochy 1 hektaru.

Využijete-li služeb společnosti U-Servis, bude o vaši zahradu postaráno, aniž byste se o ni museli vůbec zajímat. Bez ohledu na to, půjde-li o zahradu a venkovní plochu malého, nebo velkého rozsahu


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.uklid-sindler.cz/

Vydáno 12.06.2016
175 Zhlédnutí
Topováno 11.02.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady

Kompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady
Každodenní starosti často způsobují nedostatek času na úklid domácnosti a zahrady. Nejen nepořádek v pokojích, ale i tráva na zahradě vám může přerůst přes hlavu, stejně jako neodklizený sníh v zimě a minimální úprava porostů. Aby nebylo vše na vaší hlavě, pozvěte si na pomoc profesionální ...

Úklidová služba U-SERVIS Opava - úklid domácností, firem i čištění ozonem

Úklidová služba U-SERVIS Opava - úklid domácností, firem i čištění ozonem
Kdo o sobě může říct, že je úklid jeho oblíbená činnost nebo snad, že úklidem rád tráví spoustu času? Někoho takového byste hledali jen těžko. Úklid domácností či úklid firem jsou práce, kterými se nikdo nezabývá rád, přesto jsou velmi nezbytné. Každý problém má však své řešení – v případě úklidu ...
PODSTRÁNKY

Úklidové služby pro firmy a domácnosti

Úklidové služby pro firmy a domácnosti
Pravidelný, občasný nebo expres úklid firem a domácností v Opavě a okolí

Údržba zahrad

Údržba zahrad
Pravidelná údržba zahrad a venkovních ploch u vašeho domu nebo firmy

Čištění koberců, sedaček, čalounění

Čištění koberců, sedaček, čalounění
Čištění koberců, sedaček a čalounění pomocí kvalitního strojního vybavení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA U-SERVIS Tomáš Šindler
WEBOVÁ STRÁNKA
U-SERVIS
www.uklid-sindler.cz
Adresa

Adresa

Slezská 20
Opava 5 - Malé Hoštice 747 05

uservis@u-servis.cz
+420 603 501 451


Najdete nás také zde:

ARES
captcha