Montáž spacích nástaveb, spacích kabin a střešních spojlerů s příslušenstvím

TOP Servis - Holan s.r.o.

Montáž spacích nástaveb, spacích kabin a střešních spojlerů s příslušenstvím

Nezávislé topení do auta – nafta, benzín, zemní plyn i LPG

Zajištění ideální teploty v průběhu jízdy je základním požadavkem pro pohodlí na cestách. Společnost TOP Servis - Holan s.r.o. se sídlem v Praze se již od roku 1995 zabývá montážemi a servisem nezávislých topení do auta. Svým klientům nabízí nadstandardní řešení, a proto v současnosti zaujímá přední místo na automobilovém trhu v oblasti speciální výbavy vozidel. V závislosti na potřebách svých klientů nabízí nezávislá topení na naftu, benzín, zemní plyn i LPG.

nezávislá topení Společnost TOP Servis - Holan s.r.o.

Nadstandardní řešení pro maximální komfort

Nezávislé topení lze úspěšně naistalovat do osobních, nákladních i obytných vozů, ale také třeba do lodí, terénních vozů, zemědělských strojů nebo do speciálních vozů pro hasiče, policisty, popeláře či letištní službu. Instalace moderního nezávislého topení přináší pro uživatele celou řadu výhod.

Nezávislé topení umožní nastavit, kdy a jak se má vůz začít vytápět. Pro náročné klienty jsou k dispozici i speciální dálkově řízené typy topení. Ty lze ovládat vysílačkou či prostřednictvím sms zprávy z běžného mobilního telefonu. Automobil bude připraven pro pohodlnou jízdu ještě před tím, než usednete za volant.

Díky nezávislému topení do auta budete v teple od usednutí za volant


Typy nezávislého topení do auta

V závislosti na typu vozu a preferencích klienta do vozidla naistaluje společnost TOP Servis - Holan s.r.o. topení na benzín, naftu, ale také zemní plyn či LPG. Díky tomu lze nezávislým topením vybavit jakýkoliv druh vozidla či strojního zařízení.

V závislosti na způsobu ohřevu se nezávislá topení dělí na teplovodní a teplovzdušná. Teplovodní typ nezávislého topení je komfortnější. Kromě samotného vyhřívání obytného či provozního prostoru dochází také k předehřátí motoru, díky čemuž se zabrání studeným startům, které snižují životnost motorů. U jednoduššího teplovzdušného typu vytápění se do motorového prostoru instaluje výměník tepla, který žene teplý vzduch do systému topení. Teplovodní nezávislá topení jsou ideální pro osobní i nákladní vozidla či autobusy, teplovzdušný systém se zase hojněji využívá u stavebních strojů, elektrických vozidel či vozidel na zemní plyn.

Specializovaný autorizovaný servis pro nezávislá přídavná topení


Konec chladu a mrazu při nasednutí do vozu

V zimním období nemůže být nic nepříjemnějšího, než nasednout do promrzlého automobilu, dlouhou dobu jej odmrazovat a ještě se dalších deset minut jízdy třást zimou. S nezávislým topením je tomuto konec. Společnost zajišťuje instalaci a servis kvalitních osvědčených systémů od výrobců EBERSPÄCHER, WEBASTO či ATESO.
Standardní systémy jsou vybaveny ovladačem, na kterém si jednoduše nastavíte čas, kdy má být vozidlo vytemperované. Jak jsme zmínili, společnost instaluje i systémy pro náročnější uživatele, které lze ovládat na dálku.

Nezávislé topení do auta vám pak poslouží i v letních měsících, kdy zajistí odvětrání prostoru. Navštívíte-li internetové stránky firmy TOP Servis - Holan s.r.o., zjistíte, že rozsah nabízených služeb je mnohem širší. Kromě nezávislých topení profesionální technici vybaví váš vůz třeba i spací kabinou, systémem klimatizace, spoilery či ohřevem vody.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.topservis-holan.cz

Vydáno 15.09.2016
5217 Zhlédnutí
Topováno 28.12.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin
Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina ...

Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě
Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte ...

Spoiler, spací kabina nebo další výbava vozidel? Produkty firmy ZAKO nyní s oficiálním zastoupením na českém trhu

Spoiler, spací kabina nebo další výbava vozidel? Produkty firmy ZAKO nyní s oficiálním zastoupením na českém trhu
Střešní spoiler nebo spací kabina je pro spoustu řidičů neodmyslitelnou součástí vozidla. A proto v naší společnosti TOP Servis - Holan dbáme na to, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, co se v oblasti doplňků pro nákladní automobily dá sehnat. Ať už hledáte kvalitní a odolný střešní spoiler, ...

Konec studených prstů a námrazy! Nezávislé topení vyhřeje vaše auto za každého počasí

Konec studených prstů a námrazy! Nezávislé topení vyhřeje vaše auto za každého počasí
Mrazivé zimní měsíce dávají zabrat nejen dopravním prostředkům, ale také jejich řidičům. Ranní škrábání námrazy a drkotání zubů za jízdy je nejen nepříjemné, ale především velmi nebezpečné. Díky nezávislému topení do auta od firmy TOP Servis – Holan můžete tento problém hodit jednou pro vždy za ...
PODSTRÁNKY

Nezávislé topení

Nezávislé topení
Montáž a servis přídavného nezávislého teplovzdušného a teplovodního topení

Klimatizace

Klimatizace
Přídavné nezávislé klimatizace do osobních i nákladních aut, do kabin stavebních a zemědělských strojů

Spací kabiny a spojlery

Spací kabiny a spojlery
Montáž spacích nástaveb, spacích kabin a střešních spojlerů s příslušenstvím
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TOP Servis - Holan s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TOP Servis - Holan s.r.o.
www.topservis-holan.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

ProduktyReference
Adresa

Adresa

Mladoboleslavská 790
Praha 9 - Vinoř 190 17

info@topservis-holan.cz
+420 286 854 394


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha