Přestavba a modifikace užitkových vozů Praha -  s televizí nebo DVD?

TOP Servis - Holan s.r.o.

Přestavba a modifikace užitkových vozů Praha - s televizí nebo DVD?

TOP Servis - Holan s.r.o.
Nezávislé topení do auta – nafta, benzín, zemní plyn i LPG

Zajištění ideální teploty v průběhu jízdy je základním požadavkem pro pohodlí na cestách. Společnost TOP Servis - Holan s.r.o. se sídlem v Praze se již od roku 1995 zabývá montážemi a servisem nezávislých topení do auta. Svým klientům nabízí nadstandardní řešení, a proto v současnosti zaujímá přední místo na automobilovém trhu v oblasti speciální výbavy vozidel. V závislosti na potřebách svých klientů nabízí nezávislá topení na naftu, benzín, zemní plyn i LPG.

nezávislá topení Společnost TOP Servis - Holan s.r.o.

Nadstandardní řešení pro maximální komfort

Nezávislé topení lze úspěšně naistalovat do osobních, nákladních i obytných vozů, ale také třeba do lodí, terénních vozů, zemědělských strojů nebo do speciálních vozů pro hasiče, policisty, popeláře či letištní službu. Instalace moderního nezávislého topení přináší pro uživatele celou řadu výhod.

Nezávislé topení umožní nastavit, kdy a jak se má vůz začít vytápět. Pro náročné klienty jsou k dispozici i speciální dálkově řízené typy topení. Ty lze ovládat vysílačkou či prostřednictvím sms zprávy z běžného mobilního telefonu. Automobil bude připraven pro pohodlnou jízdu ještě před tím, než usednete za volant.

Díky nezávislému topení do auta budete v teple od usednutí za volant


Typy nezávislého topení do auta

V závislosti na typu vozu a preferencích klienta do vozidla naistaluje společnost TOP Servis - Holan s.r.o. topení na benzín, naftu, ale také zemní plyn či LPG. Díky tomu lze nezávislým topením vybavit jakýkoliv druh vozidla či strojního zařízení.

V závislosti na způsobu ohřevu se nezávislá topení dělí na teplovodní a teplovzdušná. Teplovodní typ nezávislého topení je komfortnější. Kromě samotného vyhřívání obytného či provozního prostoru dochází také k předehřátí motoru, díky čemuž se zabrání studeným startům, které snižují životnost motorů. U jednoduššího teplovzdušného typu vytápění se do motorového prostoru instaluje výměník tepla, který žene teplý vzduch do systému topení. Teplovodní nezávislá topení jsou ideální pro osobní i nákladní vozidla či autobusy, teplovzdušný systém se zase hojněji využívá u stavebních strojů, elektrických vozidel či vozidel na zemní plyn.

Specializovaný autorizovaný servis pro nezávislá přídavná topení


Konec chladu a mrazu při nasednutí do vozu

V zimním období nemůže být nic nepříjemnějšího, než nasednout do promrzlého automobilu, dlouhou dobu jej odmrazovat a ještě se dalších deset minut jízdy třást zimou. S nezávislým topením je tomuto konec. Společnost zajišťuje instalaci a servis kvalitních osvědčených systémů od výrobců EBERSPÄCHER, WEBASTO či ATESO.
Standardní systémy jsou vybaveny ovladačem, na kterém si jednoduše nastavíte čas, kdy má být vozidlo vytemperované. Jak jsme zmínili, společnost instaluje i systémy pro náročnější uživatele, které lze ovládat na dálku.

Nezávislé topení do auta vám pak poslouží i v letních měsících, kdy zajistí odvětrání prostoru. Navštívíte-li internetové stránky firmy TOP Servis - Holan s.r.o., zjistíte, že rozsah nabízených služeb je mnohem širší. Kromě nezávislých topení profesionální technici vybaví váš vůz třeba i spací kabinou, systémem klimatizace, spoilery či ohřevem vody.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.topservis-holan.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.

Vydáno 25.08.2015
Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina měla mít nezávislé topení, klimatizaci nebo kombinaci těchto zařízení.

Vydáno 14.07.2017
Spoiler, spací kabina nebo další výbava vozidel? Produkty firmy ZAKO nyní s oficiálním zastoupením na českém trhu

Spoiler, spací kabina nebo další výbava vozidel? Produkty firmy ZAKO nyní s oficiálním zastoupením na českém trhu

Střešní spoiler nebo spací kabina je pro spoustu řidičů neodmyslitelnou součástí vozidla. A proto v naší společnosti TOP Servis - Holan dbáme na to, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, co se v oblasti doplňků pro nákladní automobily dá sehnat. Ať už hledáte kvalitní a odolný střešní spoiler, klimatizaci, ochlazovač a nebo vám chybí třeba spací kabina, u nás si jistě vyberete.

Vydáno 13.09.2016
Konec studených prstů a námrazy! Nezávislé topení vyhřeje vaše auto za každého počasí

Konec studených prstů a námrazy! Nezávislé topení vyhřeje vaše auto za každého počasí

Mrazivé zimní měsíce dávají zabrat nejen dopravním prostředkům, ale také jejich řidičům. Ranní škrábání námrazy a drkotání zubů za jízdy je nejen nepříjemné, ale především velmi nebezpečné. Díky nezávislému topení do auta od firmy TOP Servis – Holan můžete tento problém hodit jednou pro vždy za hlavu. Vaše auto totiž bude díky této technologii vyhřáté dřív, než ráno vstanete z postele.

Vydáno 01.10.2014Vydáno 15.09.2016
2604 Zhlédnutí
Topováno 28.12.2018

Nezávislé topení

Nezávislé topení

Montáž a servis přídavného nezávislého teplovzdušného a teplovodního topení

Klimatizace

Klimatizace

Přídavné nezávislé klimatizace do osobních i nákladních aut, do kabin stavebních a zemědělských strojů

Spací kabiny a spojlery

Spací kabiny a spojlery

Montáž spacích nástaveb, spacích kabin a střešních spojlerů s příslušenstvím