Galvanické pokovení i práškové a mokré lakování na jednom místě

Povrchové úpravy ochrání předměty před korozí a dalšími vnějšími vlivy, jsou důležité pro jejich odolnost i vzhled. Od roku 1997 se na ně specializuje společnost TK GalvanoServis s.r.o. Praha. Provádíme galvanické pokovení, práškové lakování i mokré lakování na základě poptávek zákazníků tak, aby všechny úpravy byly v souladu se získanými certifikáty v nejvyšší možné kvalitě.

Průmyslové lakování mokré i práškové nabízí TK GalvanoServis Praha.

Galvanické pokovení v různých provedeních

Ať už jsou při výrobě předmětů použity jakkoli kvalitní materiály, potřebují ještě povrchovou úpravu, která jim dodá ochrannou vrstvu. Proto nabízíme galvanické pokovení podle vašich požadavků, tedy zinkování, niklování, chromování závěsové, stříbření, cínování i mědění. Galvanické pokovení slouží především k ochraně materiálů i předmětů a zvýšení jejich odolnosti před korozí nebo jiným poškozením. Předměty ošetřené galvanickým pokovením navíc také lépe vypadají.


Lakování mokrou i práškovou barvou Praha

Nároky kladené na vzhled všech výrobků jsou čím dál vyšší, proto je potřeba jejich lakování. Moderní a kvalitní metody lakování nabízí TK GalvanoServis. Provádíme práškové lakování a pro větší předměty mokré lakování, při kterém se používá vysoký i nízký tlak.

Lakování práškovou barvou i mokrou cestou


Povrchové úpravy v nejvyšší kvalitě

V oblasti povrchových úprav se na nás můžete spolehnout. Naši zaměstnanci jsou odborníky na galvanické pokovení i mokré a práškové lakování, takže vám můžeme zaručit kvalitně odvedenou práci a vyšší odolnost vašich produktů. Ke všem povrchovým úpravám nabízíme také dopravu, měření X-Ray metodou a balení.Vydáno 10.06.2016
204 Zhlédnutí
Topováno 22.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Povrchové úpravy dodají předmětům odolnost i šmrnc

Povrchové úpravy dodají předmětům odolnost i šmrnc
Bez povrchové úpravy se neobejde spousta předmětů. I kvalitní materiály je velmi často nutné obstarat ještě nějakou další vrstvou. Povrchové úpravy jako je lakování, zinkování, chromování, stříbření, niklování či další galvanické pokovování slouží především k ochraně a zvýšení odolnosti předmětů, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TK GALVANOSERVIS s.r.o. Galvanické povrchové úpravy Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
TK GALVANOSERVIS s.r.o.
www.tkgalvanoservis.cz
Adresa

Adresa

V Chotejně 9/1307
Praha 10 - Hostivař 102 00

info@tkgalvanoservis.cz
+420 603 460 360


Najdete nás také zde:

ARES
captcha