Penzion pro seniory Atrium Liberec SENIORSERVIS o.p.s.

Penzion domov pro seniory bydlení pro důchodce domov důchodců Liberec Jablonec.

Penzion pro seniory Atrium Liberec
SENIORSERVIS o.p.s.Penzion pro seniory Liberec nabízí bezbariérové ubytování v příjemných prostorech i celou řadu volnočasových aktivit

Penzion pro seniory ATRIUM Liberec je bezbariérové ubytování, kde se senioři cítí opravdu dobře, a to nejen díky krásnému čistému prostředí, nově zvětšeným pokojům, koupelnám i lepšímu zabezpečení celkových prostor, ale především i díky maximální péči.

Penzion pro seniory Atrium Liberec, to je bezbariérové ubytování v příjemných prostorech.

Penzion pro seniory – bezbariérové ubytování a špičkové služby

O tuto prvotřídní péči o seniory se stará celý tým lidí od kuchařů zajišťujících celodenní stravu, přes odborníky, kteří mají na starost aktivně využitý volný čas. V rámci penzionu pro seniory ATRIUM Liberec poskytují své služby také externí masérky, pedikérky a kadeřnice.

Penzion pro seniory Liberec


Penzion pro seniory ATRIUM Liberec nabízí i široký výběr aktivit

Penzion pro seniory ATRIUM Liberec má kapacitu 50 lůžek v různě velkých ubytovacích jednotkách od jednolůžkových až po třílůžkové, s vlastním sociálním zařízením a čajovou kuchyňkou.

Samozřejmostí je bezbariérové ubytování a pro naše klienty máme připravený bohatý program. Pořádáme výlety, jednou týdně se jezdí na ozdravný pobyt do solné jeskyně a pravidelně u nás probíhá zdravotní cvičení nebo ergoterapie. Každý týden se naši klienti mohou těšit na hudební a filmový klub. Dále pro seniory pravidelně připravujeme rukodělné aktivity, čtení, promítání filmů a poslech hudby, práci na PC a internetu či setkávání se zajímavými osobnostmi.

Bezbariérové ubytování - penzion pro seniory
FIREMNÍ ČLÁNKY


V Liberci najdete penzion pro seniory, který je zrekonstruovaný a má příjemný personál

V Liberci najdete penzion pro seniory, který je zrekonstruovaný a má příjemný personál

Pobyt v podobném penzionu pro seniory je možný pro lidi, kteří jsou zdravotně v pořádku, ovšem nemohou se o sebe naplno postarat a potřebují pomoci v běžných denních činnostech. Samozřejmě i zde dochází jednou týdně lékař a to dokonce i na pokoj za pacienty, kteří nemohou přijít za ním.

Vydáno 16.08.2017Vydáno 10.06.2016
655 Zhlédnutí
Topováno 04.03.2017