Zajímavé bydlení pro seniory s veškerým servisem – Penzion Atrium

Penzion pro seniory Atrium Liberec SENIORSERVIS o.p.s.

Zajímavé bydlení pro seniory s veškerým servisem – Penzion Atrium

Penzion pro seniory Atrium Liberec
SENIORSERVIS o.p.s.Penzion pro seniory Liberec nabízí bezbariérové ubytování v příjemných prostorech i celou řadu volnočasových aktivit

Penzion pro seniory ATRIUM Liberec je bezbariérové ubytování, kde se senioři cítí opravdu dobře, a to nejen díky krásnému čistému prostředí, nově zvětšeným pokojům, koupelnám i lepšímu zabezpečení celkových prostor, ale především i díky maximální péči.

Penzion pro seniory Atrium Liberec, to je bezbariérové ubytování v příjemných prostorech.

Penzion pro seniory – bezbariérové ubytování a špičkové služby

O tuto prvotřídní péči o seniory se stará celý tým lidí od kuchařů zajišťujících celodenní stravu, přes odborníky, kteří mají na starost aktivně využitý volný čas. V rámci penzionu pro seniory ATRIUM Liberec poskytují své služby také externí masérky, pedikérky a kadeřnice.

Penzion pro seniory Liberec


Penzion pro seniory ATRIUM Liberec nabízí i široký výběr aktivit

Penzion pro seniory ATRIUM Liberec má kapacitu 50 lůžek v různě velkých ubytovacích jednotkách od jednolůžkových až po třílůžkové, s vlastním sociálním zařízením a čajovou kuchyňkou.

Samozřejmostí je bezbariérové ubytování a pro naše klienty máme připravený bohatý program. Pořádáme výlety, jednou týdně se jezdí na ozdravný pobyt do solné jeskyně a pravidelně u nás probíhá zdravotní cvičení nebo ergoterapie. Každý týden se naši klienti mohou těšit na hudební a filmový klub. Dále pro seniory pravidelně připravujeme rukodělné aktivity, čtení, promítání filmů a poslech hudby, práci na PC a internetu či setkávání se zajímavými osobnostmi.

Bezbariérové ubytování - penzion pro seniory
FIREMNÍ ČLÁNKY


V Liberci najdete penzion pro seniory, který je zrekonstruovaný a má příjemný personál

V Liberci najdete penzion pro seniory, který je zrekonstruovaný a má příjemný personál

Pobyt v podobném penzionu pro seniory je možný pro lidi, kteří jsou zdravotně v pořádku, ovšem nemohou se o sebe naplno postarat a potřebují pomoci v běžných denních činnostech. Samozřejmě i zde dochází jednou týdně lékař a to dokonce i na pokoj za pacienty, kteří nemohou přijít za ním.

Vydáno 16.08.2017Vydáno 10.06.2016
707 Zhlédnutí
Topováno 04.03.2017