Machine Group s.r.o.Obráběcí stroje včetně veškerého servisu s Machine Group

Obráběcí stroje patří mezi nezbytné vybavení každé strojírenské firmy. Kvalitní obráběcí stroje se vyznačují dlouhou životností, kterou může navíc ještě prodloužit pravidelný servis. Třískové obrábění ve vaší firmě nezastaví ani menší závada, protože společnost Machine Group je schopná pro obráběcí stroje ihned dodat originální náhradní díly.

Machine Group - specialista na obráběcí stroje

S Machine Group získáváte kvalitní obráběcí stroje na světové úrovni

Obráběcí stroje mají u nás na starost odborníci s dlouholetou praxí. Nejenže si můžete vybrat ze širokého sortimentu strojů, ale postaráme se vám i o preventivní prohlídky, školení a následné konzultace.

Firma Machine Group se řadí mezi vůbec největší výrobce na světě, okolo dvou stovek obráběcích strojů vyrobíme každý měsíc. Jejich kvalita je zaručena nejen značkovými komponenty, ale také našimi ověřenými postupy. Výroba je podložena certifikáty v oblasti řízení kvality, konkrétně TÜV 9001.

Obráběcí stroje i komponenty


Seženete u nás frézovací centra i různé soustruhy

Nabízíme zcela nové obráběcí stroje, ale ke koupi jsou také stroje použité. Vybírat si můžete mezi CNC stroji, jako jsou horizontální a vertikální soustruhy, frézovací centra, portálová centra, vícevřetenové soustruhy a mnohé další.

Obráběcí stroje samozřejmě nabízíme i včetně příslušenství a náhradních dílů. Nikdy nebudete muset volat jinou firmu, co se týče záručního i pozáručního servisu. K dispozici máme sklíčidla, hydraulické válce, úhlové hlavy i kleštinové upínání. To vše pro obráběcí stroje jedině v Machine group.

Obráběcí centra od Machine group
FIREMNÍ ČLÁNKY


Obráběcí stroje JOHNFORD pracují i na Slovenském trhu

Obráběcí stroje JOHNFORD pracují i na Slovenském trhu

Společnost Machine Group s.r.o. již několik let zastupuje jednoho z největších výrobců obráběcích strojů, taiwanskou firmu ROUNDTOP MACHINERY INDUSTRIES CO., LTD., která nabízí své výrobky pod značkou JOHNFORD. Strategie firmy spočívá v permanentním vývoji nových strojů, hledání inovativních technických řešení a zvyšování kvality. Produkuje velmi široký sortiment obráběcích strojů (cca 125 modelů) a dokáže uspokojit každý požadavek v oboru třískového obrábění.

Vydáno 01.06.2016Vydáno 15.06.2016
582 Zhlédnutí
Topováno 01.05.2018