Smuteční rozloučení a pohřby v Příbrami

Poskytnout poslední službu člověku je důležitou povinností nejbližších. Již více než 16 let pomáhá Pohřební služba Příbram ulehčit veškeré starosti, spojené s odchodem blízkého člověka, a poskytnout co nejkvalitnější služby v této oblasti. S ochotou zajistí veškeré služby, spojené se smutečním rozloučením či pohřbem, a to s ohledem na veškerá přání a představy klientů.

pohřební služba, Příbram

Kompletní pohřební služby v okrese i mimo něj

Pohřební služba Příbram poskytuje kompletní pohřební služby, a to jak v Příbrami a okolí, tak v rámci celé České republiky. Podle požadavků a přání pozůstalých zajistí rozloučení v obřadní síni Na Hvězdičce v Příbrami, v Blatné, po domluvě i na dalších místech. Postará se o kompletní zajištění pohřbu v kostelích, ale také v domě smutku.

Smuteční rozloučení nebo pohřeb vyžaduje profesionální naplánování celé řady dílčích úkonů. Pohřební služba Příbram v případě zájmu zajistí výkop hrobu či otevření hrobky, kremaci s i bez obřadu, dechovou hudbu, smutečního řečníka či kněze. Dále se postará o vystavení zemřelého před obřadem, pomůže při spouštění do hrobu, obstará květinovou výzdobu a vytiskne parte. Samozřejmostí je zajištění převozu zemřelého v rámci celé republiky. Veškeré služby, související s pohřbem, zajistí pohřební služba, pozůstalí budou mít s plánováním pohřbu minimální starosti.

Pohřební služba v Příbrami zajistí smuteční rozloučení i pohřeb


Prodej náhrobního příslušenství a kamenictví

Kromě samotných služeb, souvisejících s posledním rozloučením, zajišťuje Pohřební služba Příbram také prodej náhrobního příslušenství vysoké kvality. Pozůstalí mají k dispozici výběr z široké škály nejrůznějších váz, svítilen, svíček, uren, fotokeramiky a dalšího příslušenství a doplňků.

Příbramská pohřební služba rovněž zajistí veškeré kamenické práce. Potřebujete-li zajistit zhotovení hrobů a náhrobků či jejich rekonstrukci, využijte služeb profesionálních kameníků. Firma nabízí také příseky písma, zlacení, renovování či montáže náhrobních doplňků a kamínků na hroby.

Pohřební služba Příbram – největší firma v oboru po celém Okrese


Profesionální přístup a pevné místo v oboru

Pohřební služba Příbram pomáhá s posledním rozloučením pozůstalým již přes 16 let. Zaměstnává velký počet proškolených a kvalifikovaných pracovníků v různých oblastech, stejně tak spolupracuje s dílčími subjekty, ať už jde o řečníky či dechovou hudbu. V současnosti je Pohřební služba Příbram největší firmou v tomto oboru po celém Okrese. Od roku 2002 je také členem Sdružení pohřebnictví ČR, které klade velké nároky na kvalitu poskytovaných pohřebních služeb.

Poslední rozloučení s blízkou osobou patří vždy k náročnému aktu, jde současně o povinnost každého z nás. Pohřební služba Příbram vám pomůže vypořádat se s tímto náročným úkolem a zajistit pohřeb či smuteční rozloučení na profesionální úrovni bez velkých starostí a plánování.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pohrebnisluzbapribram.cz

Vydáno 30.06.2016
1290 Zhlédnutí
Topováno 29.03.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pohřební služba Na Hvězdičce - Obřadní síň Vítek Roman
WEBOVÁ STRÁNKA
Pohřební služba Na Hvězdičce - Obřadní síň
pohrebnisluzbapribram.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Jinecká 324
Příbram I 261 01

info@psvitek.cz
+420 602 689 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha