Gumičková obuv od ARNO Zlín nechá vaše chodidla dýchat

Gumičková obuv jako nový prvek ve vašem botníku! Dokonale se přizpůsobí tvaru nohy a natáhne se v případě potřeby. Neslouží jen jako skvělý doplněk na léto, kdy může noha díky nim bez problémů dýchat, ale je vhodná také jako obuv zdravotní. Gumičková obuv ROCK SPRING vás svou všestranností rozhodně překvapí.

gumičková obuv ROCK SPRING

Zvolte pohodlí s gumičkovou obuví ROCK SPRING

Gumičková obuv má lehkou konstrukci, což ulevuje chodidlům od velké zátěže. Kromě toho jsou boty vyráběny ručně, na každém kousku si tak výrobce dává opravdu záležet. Nenechávejte přes léto vaše nohy uzavřené v neprodyšné obuvi a raději vsaďte na ROCK SPRING. Díky rozšířenému prostoru ve špici mají vaše prsty možnost se pohodlně roztáhnout, takže si vychutnáte pohodlí skutečně na plno. Navíc pokud máte raději nazouváky, není to žádný problém. Patu můžete jednoduše sešlápnout.

Až 70 variant pohodlné gumičkové obuvi


Gumičková zdravotní obuv pro chodidla s deformitami

Gumičková obuv ROCK SPRING je zařazena také v kategorii zdravotní obuv. Není problém ji nosit ani s vybočenými prsty, výrůstky na nohou a jinými deformitami, protože příjemný a pružný materiál se přizpůsobí každému chodidlu.


Gumičková obuv - skvělá cena i snadné čištění

Neopomenutelnou výhodou je také jejich snadné čištění. Při znečištění nemusíte mít o jejich budoucnost obavy, jednoduše je hodíte na pračky a vyperete na třicet stupňů. I přes řadu těchto výhod není gumičková obuv předraženou záležitostí – naopak se cena je velice příznivá.

Gumičková obuv vás překvapí svou variabilitouVydáno 23.06.2016
674 Zhlédnutí
Topováno 14.04.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ARNO obuv Zlín-Kostelec Ing.Jiří Ondra
WEBOVÁ STRÁNKA
ARNO obuv Zlín-Kostelec
www.arno.cz
Adresa

Adresa

Lázně 490
Zlín-Kostelec 763 14

arno@arno.cz
+420 577 915 036


Najdete nás také zde:

ARES
captcha