Lité podlahy, suché směsi, strojní omítky a další - široká nabídka stavebních prací

Hledáte kvalitní suché směsi, potřebujete nové interiérové obklady, sháníte dlažby nejrůznějších typů nebo jste se rozhodli pro lité podlahy? Vše najdete u naší společnosti JN stavitelství.

JN stavitelství

Lité podlahy ze suché směsi Baumit Alpha 2000 a 3000

Na provádění litých podlah ze suché směsi Baumit Alpha 2000 a 3000 jsme specialisté. Lité podlahy mají využití nejen při výstavbě domů či bytů, ale i u průmyslových staveb, kde se používají místo klasických podlah z betonu. Oproti nim totiž mají lité podlahy ze suché směsi Baumit celou řadu výhod.

Lité podlahy ze suché směsi od společnosti JN stavitelství jsou perfektně hladké a skvěle se hodí pod dlažbu, PVC či plovoucí podlahu. Velkou výhodou je úspora času - lité podlahy tohoto typu jsou pochůzné již po 24 hodinách, což celý proces velmi urychluje.

Lité podlahy ze suché směsi Baumit


Strojní omítky, interiérové obklady i dlažby

Stejně jako lité podlahy ze směsi Baumit provádíme od poloviny roku 2015 také kvalitní interiérové obklady a nejrůznější dlažby, především pro koupelny. Dalším často využívaným produktem jsou realizace strojních omítek.

Strojní omítky, interiérové obklady i dlažby přitom volíme vždy pouze od spolehlivých dodavatelů, kde jsme si jisti jak kvalitou, tak spolehlivostí. O veškeré práce se starají naši vyškolení pracovníci s bohatými zkušenostmi v oboru.

Stavební práce - od dlažby až po strojní omítkyVydáno 20.06.2016
87 Zhlédnutí
Topováno 20.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dačická stavební firma JN stavitelství zajistí stavební práce různého rozsahu

Dačická stavební firma JN stavitelství zajistí stavební práce různého rozsahu
Již přes 6 let působí na trhu stavební firma JN stavitelství, s.r.o. se sídlem v Dačicích. Zaměřuje se především na generální dodávky staveb a rekonstrukce objektů, rozsah poskytovaných služeb je však velmi pestrý. Firma je schopna poskytnout téměř jakoukoliv stavební realizaci, disponuje vlastními ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JN stavitelství, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JN stavitelství, s.r.o.
www.jnstavitelstvi.cz
Adresa

Adresa

Malý Pěčín 41
Dačice - Malý Pěčín 380 01

jiri.novak@jnstavitelstvi.cz
+420 722 127 060


Najdete nás také zde:

ARES
captcha