Obrábění, lisování i ohýbání kovů provádí firma STS Uhlířské Janovice

Hledáte odborníka na strojírenskou výrobu? Využijte služby společnosti STS Uhlířské Janovice. Naší hlavní činností je kovovýroba, specializujeme se na obrábění, lisování, ohýbání kovů a další práce související se strojírenskou výrobou a produkcí výrobků z kovů.

STS Uhlířské Janovice - strojírenská výroba

STS Uhlířské Janovice, to je kvalitní kovovýroba

Obrábění, lisování kovů, ohýbání kovů a trubek, ale také vrtání, frézování, dělení a mnohé další. Svým zákazníkům zkrátka nabízíme veškeré služby, které lze zahrnout pod činnosti kovovýroba a strojírenská výroba.

Náš výrobní program se zaměřuje na tuzemský i zahraniční trh, pro který vyrábíme zejména sestavy a podsestavy pro zemědělské stroje na sklízení píce. Vyrábíme také převodovky v různých modifikacích pro sběrací vozy Horal nebo posuvové převodovky, které se využívají k posunu dna krmných vozů. Kromě toho se zabýváme i výrobou radlic, tedy zařízení k rozprostření živičné směsi například při opravách vozovek.

Kovovýroba a související činnosti


Obrábění, ohýbání a lisování kovů

Jednou z mnoha námi nabízených služeb je obrábění, při kterém vytváříme odebíráním materiálu výrobky požadovaného tvaru a rozměrů. Používáme CNC stroje, otočné a sloupové vrtačky, soustruhy, frézy, brusky a další nástroje, které nám umožňují přesnou výrobu a kvalitní hotové produkty.

Kromě obrábění provádíme také ohýbání kovů trubek do průměru 110 mm nebo lisování kovů na excentrických a hydraulických lisech. Pracujeme s různými kovy a díky přesným strojům vytváříme výrobky požadované kvality pro využití v nejrůznějších průmyslových odvětvích.

Obrábění na CNC strojíchVydáno 22.06.2016
143 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STS Uhlířské Janovice, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STS Uhlířské Janovice, s.r.o.
www.stsuj.cz
Adresa

Adresa

Smetanova 479
Uhlířské Janovice 285 04

zvonik@stsuj.cz
+420 725 874 277


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha