Textilní galanterie eshop - potřeby pro šití i pletení

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. Velkoobchod s textilní galanterií Praha

Textilní galanterie eshop - potřeby pro šití i pletení

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.
Velkoobchod s textilní galanterií Praha
Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

Patříte mezi ty, kteří se snaží být kreativní, zachovávat schopnost tvořit rukama a přinášet lidem pěkné produkty? Pletete, háčkujete či děláte jiné řemeslo, při kterém jsou zapotřebí kvalitní pletací příze? Firma KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. vám je dodá.

Pletací příze Mouliné Art

Kvalitní pletací příze, které si oblíbíte

Společnost KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. nabízí velký výběr zboží z oblasti bytového textilu a galanterie. Firma prodává vysoce kvalitní háčkovací, vyšívací, látací i pletací příze známých značek od českých výrobců. Najdete zde například produkty od výrobců COATS, HEDVA, Niťárna Česká Třebová nebo VLNAP.

V nabídce jsou jak klasické pletací příze, tak i tzv. letní pletací příze, které jsou díky svým vlastnostem ideální pro letní období. Vyberete si zde příze mnoha vzorů a barev, se kterými můžete plést či háčkovat oblečení, hračky či bytové doplňky.

Pletací příze mnoha barev pro zábavu i užitek


Pletení je krásné řemeslo s užitečnými produkty

Jestli vám záleží na tom, aby výrobek byl kvalitní, užitečný a dlouho vydržel, musíte si pořídit kvalitní pletací příze. V obchodech jsou dnes často k dostání i pletací příze z Asie, které jsou lákavé cenou, avšak jejich kvalita není valná. Pořiďte si tedy spolehlivé produkty od českých dodavatelů a odměnou vám budou nejen nádherné a trvalé výrobky, ale i snadnější samotná činnost.

Pletací příze od kvalitních českých výrobců


Mezinárodní den pletení na veřejnosti

A pokud jste 10. června zaznamenali například na Václavském náměstí někoho, kdo plet, stalo se tak proto, že na tento den připadl neoficiální Mezinárodní den pletení na veřejnosti, kterého se příště můžete zúčastnit i vy.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Pletací příze Bravo Baby

Pletací příze Bravo Baby

V dnešním světě není snadné najít produkty, které jsou pro nás dospělé, ale také například pro naše nejmenší, miminka a děti, nezávadné. Svět je přesycený různými výrobky, avšak narazit na něco poctivého, kvalitního a zároveň pro děti nezávadného, bývá často problém. Pokud navíc jako maminky rády pletete, pak je zde kvalitní pletací příze od německého výrobce, která vám to všechno vynahradí.

Vydáno 09.03.2018
Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko

Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko

Poslední dobou jsou látkové pleny u maminek čím dál oblíbenější. Není divu, jednorázové plenky sice ulehčují práci rodičům, ale pro životní prostředí jsou škodlivé. Kvůli používání jednorázových plen se totiž tvoří ohromné množství nerecyklovatelného odpadu. Kromě toho jsou látkové pleny lepší i pro zdravý vývoj vašeho miminka.

Vydáno 16.02.2017
Bytový textil a textilní galanterie s téměř 8000 skladovými položkami

Bytový textil a textilní galanterie s téměř 8000 skladovými položkami

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej bytového textilu, textilní galanterie, dětského a kojeneckého textilu, i výrobu kompletního textilního sortimentu pro hotely, restaurace, školy, nemocnice a další zařízení. Provozuje také krejčovství, opravnu a čistírnu oděvů, kde kvalifikovaní pracovníci vyřídí zakázky i na počkání.

Vydáno 23.05.2014
Nakupujte výhodně výrobky textilní galanterie, bytový i kojenecký textil

Nakupujte výhodně výrobky textilní galanterie, bytový i kojenecký textil

Vlastníte maloobchod, který se zaměřuje na zboží textilní galanterie, kojenecký či bytový textil? Chcete prodávat produkty vysoké kvality, ale nakupovat je za přijatelné peníze? Jste majitelem hotelu, restaurace nebo jakékoli instituce, která potřebuje spolehlivě a jednoduše zajistit veškeré textilní vybavení? Vyzkoušejte nově spuštěný e-shop KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. a vybírejte z nepřeberného množství zboží.

Vydáno 25.06.2015Vydáno 23.06.2016
916 Zhlédnutí
Topováno 03.09.2018

Bytový a kojenecký textil

Bytový a kojenecký textil

Bytový a kojenecký textil, textilní galanterie v e-shopu i prodejně

Metrový a kusový textil

Metrový a kusový textil

Metrový a kusový textil v nabídce textilní galanterie

Textilní galanterie

Textilní galanterie

Textilní galanterie, pletací příze, punčochové zboží Elite, originální střihy Burda