Požární čerpadla i motorové stroje nejen pro hasiče

Čerpadla a stříkačky jsou nezbytnou výbavou pro hasiče. Vybraná protipožární technika musí být stoprocentně spolehlivá, aby i v případě ohrožení života pracovala naplno a nevypověděla službu. Po uhašení požáru či při živelných katastrofách jsou naplno využívány i ventilátory a elektrocentrály. Vybírejte ve firmě Pavliš a Hartmann, která se této oblasti věnuje již pětadvacet let.

Pavliš a Hartmann - elektrocentrály

Čerpadla a stříkačky jsou nezbytnou výbavou pro hasiče. Vybraná protipožární technika musí být stoprocentně spolehlivá, aby i v případě ohrožení života pracovala naplno a nevypověděla službu. Po uhaše

Plovoucí požární čerpadla jsou vhodná k čerpání vody, ať už v případě povodní nebo jen k naplnění požární cisterny z volně dostupného přírodního zdroje. Kromě plovoucích čerpadel je možné v takovém případě využít i čerpadla kalová. Vybírat je možné z velkého množství typů, liší se například podle maximální výtlačné výšky a průtoku vody.

Nezbytností pro hasičské sbory jsou také stříkačky, v naší nabídce naleznete ty s vestavěnou i oddělenou nádrží. Přinášíme vám především kompaktní design a nízkou hmotnost, díky níž stříkačky přenesou pouze dva hasiči.

Přenosná čerpadla v naší nabídce!


Objednejte si kompaktní a lehce ovladatelné ventilátory

Elektrocentrály se nehodí jen na stavbu, ale taky při zásazích hasičů a likvidaci škod po přírodních katastrofách. Elektrocentrály od společnosti Pavliš a Hartmann mají skutečně širokou škálu využití s výkonem od 3kVA do 8kVA. Vyberete si tak stroj přesně podle vašich představ. V nabídce motorových strojů najdete i ventilátory, které jsou kompaktní, přenosné a lehce ovladatelné. Ventilátory dokáží okamžitě ochladit zakouřené prostory po požáru.

Elektrocentrály zažehnají každou přírodní pohromuVydáno 23.06.2016
91 Zhlédnutí
Topováno 25.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hasičská technika pomůže zkrotit přírodní živly

Hasičská technika pomůže zkrotit přírodní živly
Oheň je dobrý sluha ale zlý pán, jak říká jedno známé přísloví. Umíme tedy využívat jeho potenciálu, ovšem na druhou stranu si na něj musíme také dávat dobrý pozor. Nerozdělávat oheň mimo dovolená místa, doma hlídat zapálené svíčky, nenechávat děti v blízkosti ohně bez dozoru. To jsou pouze některá ...

Požární technika, která může zachránit život

Požární technika, která může zachránit život
I z maličkostí se může stát velká věc. Toto platí obzvláště u požárů. Stačí malá jiskřička a celý dům, louka nebo cokoliv jiného se může ocitnout v ohnivém sevření plamenů. Proto je potřeba mít neustále při sobě prostředky, kterými lze požár uhasit.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pavliš a Hartmann, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pavliš a Hartmann, spol. s r.o.
www.phhp.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

V Telčicích 249
Chvaletice 533 12

office@phhp.cz
+420 602 661 103


Najdete nás také zde:

ARES
captcha