TOMADOS s.r.o.
Pronájem multifunkčních zařízení Praha

Vydáno 23.06.2016
58 Zhlédnutí
Topováno 23.03.2017

Pravidelný servis vyžadují i kopírovací stroje a skartovačky

Kopírovací stroje, tiskárny i skartovačky jsou běžným vybavením každé kanceláře. Spoléháme se na ně při práci denně. Pak ale mohou zcela nečekaně vypovědět službu a je třeba přístroj zavézt do servisu. Pokud se chcete přesně dozvědět, co vaší tiskárně chybí, nechejte ji opravit ve společnosti Tomados. Nabízí profesionální servis na nejvyšší úrovni po celé České republice.

Servis tiskáren, kopírek

Servis kopírovacích strojů a tiskáren: Provoz vaší kanceláře už nebude více ohrožen

Faxy i tiskárny potřebují pravidelný servis, abyste se na ně mohli stoprocentně spolehnout. Kopírovací stroje mohou ze dne na den přestat fungovat bez jakékoliv pro vás očividné závady. Přijít na to však může specializovaná firma, která se servisem zabývá již léta. Problémem může být i vysoká vlhkost v místnosti, nadměrná prašnost nebo používání nekvalitního papíru – to vše nemají kopírovací stroje rády. Se všemi těmito nástrahami vám dokáže poradit firma Tomados.

Objednejte si pravidelný servis pro kopírky, tiskárny i faxy


Kontrola opotřebení všech kopírovacích strojů

Vaše kopírky, tiskárny i skartovačky vyžadují profesionální čištění, které zajistí jejich dlouhou životnost. Zajistěte si pravidelné profylaktické prohlídky, které vám do budoucna ušetří spoustu peněz za opravy. Zajistíme pro vás kontrolu opotřebení součástek, která zaručí bezproblémové fungování vašich kopírovacích strojů. Naše firma má k dispozici nové a větší prostory v Praze, ovšem servis zajišťuje po celé České republice.

Servis tiskáren i skartovaček TOMADOS