Počítačové příslušenství HP, Apple, Lenovo, LG a další

TOMADOS s.r.o. Pronájem multifunkčních zařízení Praha

Počítačové příslušenství HP, Apple, Lenovo, LG a další

TOMADOS s.r.o.
Pronájem multifunkčních zařízení PrahaPravidelný servis vyžadují i kopírovací stroje a skartovačky

Kopírovací stroje, tiskárny i skartovačky jsou běžným vybavením každé kanceláře. Spoléháme se na ně při práci denně. Pak ale mohou zcela nečekaně vypovědět službu a je třeba přístroj zavézt do servisu. Pokud se chcete přesně dozvědět, co vaší tiskárně chybí, nechejte ji opravit ve společnosti Tomados. Nabízí profesionální servis na nejvyšší úrovni po celé České republice.

Servis tiskáren, kopírek

Servis kopírovacích strojů a tiskáren: Provoz vaší kanceláře už nebude více ohrožen

Faxy i tiskárny potřebují pravidelný servis, abyste se na ně mohli stoprocentně spolehnout. Kopírovací stroje mohou ze dne na den přestat fungovat bez jakékoliv pro vás očividné závady. Přijít na to však může specializovaná firma, která se servisem zabývá již léta. Problémem může být i vysoká vlhkost v místnosti, nadměrná prašnost nebo používání nekvalitního papíru – to vše nemají kopírovací stroje rády. Se všemi těmito nástrahami vám dokáže poradit firma Tomados.

Objednejte si pravidelný servis pro kopírky, tiskárny i faxy


Kontrola opotřebení všech kopírovacích strojů

Vaše kopírky, tiskárny i skartovačky vyžadují profesionální čištění, které zajistí jejich dlouhou životnost. Zajistěte si pravidelné profylaktické prohlídky, které vám do budoucna ušetří spoustu peněz za opravy.

Zajistíme pro vás kontrolu opotřebení součástek, která zaručí bezproblémové fungování vašich kopírovacích strojů. Naše firma má k dispozici nové a větší prostory v Praze, ovšem servis zajišťuje po celé České republice.

Servis tiskáren i skartovaček TOMADOS
FIREMNÍ ČLÁNKY


Běžná norma dva dny, zázraky do tří hodin

Běžná norma dva dny, zázraky do tří hodin

Každý, kdo se opravdu pečlivě věnuje vytvoření své diplomové, bakalářské nebo disertační práci, chce mít dokonalý nejen obsahový, ale i vizuální výsledek. Proto se mnoho studujících obrací na profesionální tiskárny, které se vazbou a tiskem těchto materiálů zabývají.

Vydáno 11.06.2018
Kopírování, tisk, skenování, pronájem tiskáren i servis v Praze

Kopírování, tisk, skenování, pronájem tiskáren i servis v Praze

Provoz kanceláří a firem sebou přináší i různé administrativní činnosti jako třeba kopírování, skenování, tisk. Provoz vlastní tiskárny sebou přináší i další starosti jako servis a výměnu tonerů. Abyste se těmto starostem mohli vyhnout, můžete využívat služby tisknutí, kopírování a skenování jinde nebo řešit pronájmem tiskárny, o kterou se sami nebudete muset starat. Obojí a ještě instalaci kancelářské techniky, záruční i pozáruční servis vám zajistí firma TOMADOS s.r.o., Praha.

Vydáno 11.07.2017
Tiskněte výhodně, pronajměte si zařízení od společnosti Tomados

Tiskněte výhodně, pronajměte si zařízení od společnosti Tomados

Společnost Tomados nabízí řešení levného kvalitního tisku – pronájem tiskáren, pronájem multifunkčních zařízení a také pronájem kopírek. Kromě pronájmu tiskových zařízení nabízí společnost Tomados také prodej kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení a nově i tisk a kopírování černobílých i barevných stránek formátu A4 a A3 i kroužkové vazby.

Vydáno 25.07.2014
Přenechejte tisk, kopírování i skenování profesionálům a ušetříte

Přenechejte tisk, kopírování i skenování profesionálům a ušetříte

Do situace, kdy bylo třeba cokoliv okopírovat, vytisknou nebo naskenovat se dostal pravděpodobně každý. Jde o činnosti, které musíme vykonávat i každý den. Domácí tiskárny sklízí úspěchy již řadu let, je však na místě se zamyslet, zdali se to vyplatí. Malé tiskárny v domácnostech mají totiž poměrně vysoké náklady na tisk, navíc jde o časově náročnou činnost. Pokud potřebujete zajistit levný tisk, kopírování či skenování, výhodnější variantou je navštívit profesionály, kteří se tiskem přímo zabývají.

Vydáno 17.07.2015Vydáno 23.06.2016
42 Zhlédnutí
Topováno 23.03.2017