Nerezové zábradlí a sloupky - kulaté a hranaté, madla, úchyty, kotvení, eshop

Večerek Tomáš Vrata a brány

Nerezové zábradlí a sloupky - kulaté a hranaté, madla, úchyty, kotvení, eshop

Večerek Tomáš
Vrata a brányGarážová vrata, posuvné brány, závory i sloupky

Brány nebo vrata jsou tím prvním, co vidíte, když se vracíte domů, a stejně tak tím prvním, s čím přijde do kontaktu vaše návštěva. Brány a vrata jsou však i tím, co může ochránit váš majetek, posunout vzhled celého bydlení či zahrady o třídu výš a skvěle doplnit exteriér. Proto se vyplatí vrata i brány vybírat pečlivě.

Brány, vrata a komponenty

Tomáš Večerek Opava – brány a vrata za výhodné ceny

V naší společnosti seženete brány nebo vrata za rozumné ceny, s důrazem na prvotřídní kvalitu. Pokud jste z města Opava nebo okolí, nenechejte si ujít nabídku společnosti Tomáš Večerek.


Posuvné brány - různé typy i materiály

Velmi oblíbené jsou v poslední době posuvné brány, které se skvěle hodí pro vjezd k domu. Vybírat si můžete z široké nabídky provedení, od kovových až po dřevěné. U nás si vybere vhodný typ brány každý, ať už dáváte přednost modernímu designu a minimalismu, nebo máte rodinný domek v tradičním stylu a více se vám hodí brána ze dřeva.

Posuvné brány Opava


Rolovací, křídlová i průmyslová vrata

Posuvné brány zdaleka nejsou tím jediným, co vám můžeme nabídnout. Najdete u nás také širokou nabídku komponentů pro brány a za zmínku stojí i vrata, která nabízíme v nejrůznějších typech - sekční, rolovací, křídlová, výklopná, průmyslová i kyvná fóliová vrata.

Prohlédněte si nabídku produktů a služeb naší společnosti i vy!

Vrata, brány a komponenty
FIREMNÍ ČLÁNKY


Večerek Tomáš: Závory, vrata a brány od návrhu po montáž i pozáruční servis

Večerek Tomáš: Závory, vrata a brány od návrhu po montáž i pozáruční servis

Ploty, závory, garážová vrata a brány. To vše dodává firma Večerek Tomáš z Opavy. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, přes kalkulaci a projekt až po montáž. Navrhneme to nejvhodnější řešení právě pro vás s garancí zajímavé ceny a stoprocentní kvality dodávaného zboží a služeb. Samozřejmostí je také pozáruční servis.

Vydáno 03.03.2017
Montáž vrat, bran a závor k vašemu domu či areálu firmy a také profesionální opravy - servis

Montáž vrat, bran a závor k vašemu domu či areálu firmy a také profesionální opravy - servis

Chcete si zmodernizovat bydlení? Je vaším snem mít automatická garážová vrata nebo bránu? V tom případě se obraťte na firmu, která se nazývá Večerek Tomáš. Zaměřují se na instalaci garážových, sekčních a průmyslových vrat. Dodají také závory, ploty, brány, vybavení parkingů, parkovací systémy a mnoho dalšího.

Vydáno 03.04.2018Vydáno 23.06.2016
179 Zhlédnutí
Topováno 11.01.2017