TRANE ČR spol.s r.o.Trane - světová jednička v oboru klimatizace, chlazení i vzduchotechniky

Zajímáte se o chlazení, zradila vás klimatizace, a proto potřebujete jiné řešení nebo jste se rozhodli pro instalaci nové vzduchotechniky? Obraťte se na naši společnost Trane, světovou jedničku v oboru s bohatými zkušenostmi a celou řadou spokojených zákazníků. Ať už jde o chlazení či klimatizaci, vždy je pro nás na prvním místě kvalita a spokojenost našich zákazníků. A výjimkou není ani vzduchotechnika.

TRANE ČR - klimatizace, chlazení, vzduchotechnika

Klimatizace, ohřev vody i vytápění v jednom - tepelná čerpadla

Sháníte klimatizaci pro váš dům a zároveň v něm potřebujete ohřívat vodu i zajistit vytápění? Ideálním řešením jsou tepelná čerpadla od Trane, která vám umožní všechny tyto body.

Tepelná čerpadla se hodí jak pro rodinné domy, tak i všechny nízkoenergetické stavby, jelikož výrazně šetří energii.

Klimatizace i vytápění - tepelná čerpadla


Trane - široká nabídka zařízení i služeb z oblasti vzduchotechniky

U nás najdete vše, co se chlazení, vzduchotechniky i klimatizace týče. Od chladících jednotek přes tepelná čerpadla a zařízení na odběr tepla až po řídící systémy strojoven zdrojů chladu nebo vzduchem a vodou chlazené chladiče.

Za zmínku stojí i bohaté portfolio našich služeb, kam patří například diagnostika energetických systémů, čištění výměníku, přizpůsobení regulace či rozsáhlá nabídka náhradních dílů. Samozřejmostí je i poradenství.

Vzduchotechnika, chlazení, klimatizace a široká nabídka služebVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.trane.com/commercial/europe/cz/cs.html


Vydáno 24.06.2016
235 Zhlédnutí
Topováno 13.06.2019