Mobilní štípač dřeva pro vás palivové dřevo připraví raz dva

Štípač dřeva je skvělým pomocníkem při zpracování tohoto palivového materiálu. Vzhledem k ceně energií se spousta zákazníků vrací k topení dřevem, a proto jim mobilní štípač dřeva rozhodně přijde vhod. Společnost Palivové dříví Františka Slámy nabízí ty nejkvalitnější služby v tomto oboru. Už nikdy nebudete muset vzít do ruky sekeru, o vaše palivové dřevo se rádi postaráme!

Kvalitní štípač dřeva

Štípač dřeva si vybírejte u renomovaných prodejců

Mobilní štípač dřeva je skvělým nástrojem pro zahrádkáře, kteří potřebují rychle a efektivně zpracovat dřevo na topení. Ať už jej využijete u vás doma nebo na chalupě, rozhodně vlastnostni štípače dřeva oceníte. Vždy si ale vybírejte kvalitní přístroje od renomovaných prodejců, kteří se oblasti věnují. Poradíme vám při výběru konkrétního modelu, aby přesně vyhovoval vašim požadavkům a používání. Důležité je také zjistit, jak přesně mobilní štípač dřeva funguje, abyste se při jeho používání nezranili.

Mobilní štípače dřeva sami vyrábíme


Na všechny díly štípačů dřeva poskytujeme záruku

Nabízený mobilní štípač dřeva je vyráběn na zakázku pro každého našeho zákazníka. Snažíme se přitom dodržet všechny vaše požadavky, abyste se strojem byli náležitě spokojeni.

Štípač dřeva dokáže vyvinout tlak dvanáct až dvacet tun a dosahuje cyklu štípání 6/3 sekundy. Poháněcí i odváděcí dopravník, včetně řezací lišty, jsou poháněny hydromotorem. Všechny namáhané části jsou složeny ze zinku a nerezu. S námi se můžete spolehnout i na záruku všech dodávaných dílů.

Štípač pro výrobu palivového dřevaVydáno 24.06.2016
1178 Zhlédnutí
Topováno 06.05.2021
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Automatické štípače Sláma František Sláma
WEBOVÁ STRÁNKA
Automatické štípače Sláma
www.automatickestipace.cz
Adresa

Adresa

Osová Bítýška 285
Osová Bítýška 594 53

slama.fra@seznam.cz
+420 602 466 220


Najdete nás také zde:

ARES
captcha