Generální dodávky obytných kontejnerů a stavebních modulů zajistí firma WAREX

Potřebujete zázemí na stavbě, ubytovací prostory nebo jiné dočasné stavby? Využijte služby firmy WAREX se sídlem v Praze. Dodáváme obytné kontejnery a kontejnerové stavby pro nejrůznější využití. Nabízíme i montované stavby s nosnou ocelovou konstrukcí, které poslouží jako trvalé budovy. Jednou z našich posledních zajímavých realizací je například ubytovací budova pro 40 osob pro Sportovní areál Horní Počáply.

Kontejnerové stavby na klíč

Kontejnerové stavby pro různé použití

K dočasnému ubytování, ale i jako sociální byty, školky a školy nebo kanceláře, poslouží obytné kontejnery a kontejnerové stavby. Společnost WAREX je předním výrobcem obytných kontejnerů, které dodává v produktových řadách STANDARD a COMFORT nebo podle individuálního přání zadavatele. Zajišťujeme generální dodávku kontejnerové stavby, tedy budovu, základy i připojené inženýrské sítě nebo jen vrchní stavbu budovy. Zvolit si můžete barvu a zateplení fasády, ale také materiál vnitřních stěn a podlah nebo interní vybavení.

Kontejnerové stavby na klíč


WAREX – montované stavby od návrhu po realizaci

Pro trvalé výstavby nabízíme montované stavby s nosnou ocelovou konstrukcí. Naše služby využil například Sportovní areál Horní Počáply, pro který jsme postavili ubytovací budovu pro čtyřicet osob. Tvoří ji sestava ocelových obytných kontejnerů s nosným ocelovým rámem a na její výrobě se podílely všechny složky společnosti WAREX tak, aby zajistily kompletní stavbu od návrhu po samotnou realizaci.

Nechte si i vy postavit modulární stavbu podle vašich představ nebo jen využijte námi vyráběné obytné kontejnery tak, jak potřebujete.

Dodáme obytné kontejnery a zajistíme kompletní montované stavbyVydáno 01.09.2016
159 Zhlédnutí
Topováno 14.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Obytné kontejnery pro dočasné, rychlé a pohodlné řešení nedostatku ubytovacích kapacit například jako sociální byty, ubytovny, školy a školky

Obytné kontejnery pro dočasné, rychlé a pohodlné řešení nedostatku ubytovacích kapacit například jako sociální byty, ubytovny, školy a školky
Společnost WAREX spol. s.r.o. je specialistou na výstavbu obytných kontejnerů. Ty vám zajistí volné místo pro ubytování formou sociálních bytů, ubytoven, ale také s nimi zajistíte nový prostor pro školy a školky. Ideální, levné a velice pohodlné řešení, jak zajistit nedostatek ubytovacích kapacit.

Výroba ocelových konstrukcí a generální dodávky po celé ČR

Výroba ocelových konstrukcí a generální dodávky po celé ČR
Prostor jako takový hraje v životě člověka a společenstva jako takového obrovskou roli. Nemáme na mysli pouze prostor pro život a pro soukromé bydlení, nýbrž i prostor pro výrobu nových věcí, vytváření něčeho nového a realizování plánů a návrhů. Výrobní haly, závody, továrny, objekty průmyslové ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA WAREX spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WAREX spol. s r.o.
www.warex.cz
Adresa

Adresa

Na Radosti 184/59
Praha 5 - Zličín 155 21

asistent@warex.cz
+420 234 720 308


Najdete nás také zde:

ARES
captcha