Průmyslové oleje pro spolehlivější motory nabízí firma OLVAN Náchod

Spolehlivé stroje jsou důležité v dopravě, stavebnictví i zemědělství. Základem je spolehlivý motor, který zajistí bezproblémový provoz vozu či stroje. Společnost OLVAN Náchod dodává kvalitní průmyslové oleje a maziva, které ochrání motor vozidel i stavebních a zemědělských strojů.

Průmyslové oleje BP Vanellus mažou a zároveň čistí motor.

Průmyslové oleje od domácích i zahraničních značek

Ochrana motoru před opotřebením je základem pro spolehlivost vozidel a strojů. Proto firma OLVAN Náchod nabízí průmyslové oleje i maziva od renomovaných značek, které spolehlivě ochrání každý motor a přispějí k jeho dokonalému chodu, čímž se sníží provozní náklady a zvýší účinnost vašich strojů.

Dodáváme průmyslové oleje a maziva pro užitková vozidla i osobní automobily, a to té nejvyšší kvality od společnosti BP, PARAMO, CASTROL, SHELL, MOBIL nebo SLOVNAFT. S výběrem vhodného oleje a maziva vám samozřejmě pomůžeme a odborně poradíme.

OLVAN Náchod – průmyslové oleje renomovaných značek


Průmyslové oleje BP Vanellus nabízí maximální ochranu motorů

Každodenním používáním vozidla nebo stroje je jeho motor vystaven silné zátěži, kterou způsobují procházející nečistoty. Jejich usazováním může dojít k poruchám motoru. Proto je zapotřebí nečistoty odstraňovat a zabraňovat tvorbě usazenin. Pomůžou vám třeba motorové oleje z nové produktové řady BP Vanellus, které mažou a zároveň čistí motor.

Oleje BP Vanellus díky technologii CleanGuard udrží váš motor až o 30 % čistší. Klesá tak riziko poruchy a roste životnost, účinnost a spolehlivost motoru. Chcete chránit motory svých vozidel a strojů a zvýšit tak jejich efektivitu? Obraťte se na firmu OLVAN Náchod!

Kvalitní mazivaVydáno 28.06.2016
90 Zhlédnutí
Topováno 18.11.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pracovní oděvy a pomůcky, Náchod

Pracovní oděvy a pomůcky, Náchod
Pracovní oděvy jsou důležitou součástí mnohých zaměstnání. Nejenom v zaměstnání, ale i při různých dalších pracích, které vykonáváme, musíme být opatrní a mít na sobě pracovní oděv případně ještě nějakou další ochrannou pomůcku. A právě pracovní oděvy a pomůcky prodává společnost OLVAN Náchod s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OLVAN Náchod s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OLVAN Náchod s.r.o.
www.olvannachod.cz
Adresa

Adresa

1. máje 2013
Náchod 547 01

olvan@olvannachod.cz
+420 491 427 564


Najdete nás také zde:

ARES
captcha