Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX

NEKAP spol.s r.o. Hydroizolace staveb Praha

Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX

NEKAP spol.s r.o.
Hydroizolace staveb Praha



Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX

Izolace a hydroizolace spodních staveb proti pronikání a vzlínání vody patří k obtížným krokům při stavbách i rekonstrukcích objektů. Účinným řešením je hydroizolační materiál XYPEX, který zajistí, aby betonová konstrukce byla nepropustná pro vodu i ostatní kapaliny. Jeho výhradním dodavatelem v České republice je společnost Nekap s.r.o..

Izolace a hydroizolace spodních staveb

Materiál XYPEX izoluje nový i starý beton

K izolaci základů se často používá tzv. systém bílých van, který však s sebou nese jisté nevýhody a rizika. V betonu mohou vznikat vady, které je třeba následně sanovat. Tyto nedostatky eliminuje systém XYPEX, který zvýší kvalitu betonu, jeho použitím se navíc zkrátí doba výstavby a výrazně sníží náklady na ochranu stavby.

Materiál XYPEX se používají pro izolace a hydroizolace spodních staveb nových objektů všech typů a velikostí, ale i při rekonstrukcích starších staveb. Je skvělým řešením hydroizolace i tam, kde tradiční způsoby izolace selhávají.

XYPEX – izolace a hydroizolace spodních staveb


Hydroizolace XYPEX zaručí nepropustnost i ochranu betonu

Při hydroizolaci pomocí materiálu XYPEX se využívá technologie krystalizace. Uvnitř betonu se díky netoxickým chemickým látkám vytvoří krystaly, které utěsní beton proti proniknutí vody a dalších kapalin. XYPEX se dodává v několika podobách, a to jako nátěry, tmely, vsypy či přísady. Díky tomu, že se stane součástí betonu, je jeho životnost vysoká. Nehrozí poškození jako u hydroizolačních fólií.

Aplikace hydroizolačního materiálu XYPEX je jednoduchá a není kvůli ní potřeba beton nijak upravovat. XYPEX tak snadno zajistí nepropustnost betonu, zároveň ochranu betonové konstrukce a prodlouží její životnost.

Hydroizolace s jednoduchou aplikací




FIREMNÍ ČLÁNKY


Sanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech

Sanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech

Jak zabránit tomu, aby voda nepronikala přes zdivo a cihly až do prostoru sklepu? To je otázka, na kterou se mnoho z nás snaží nějakým způsobem najít odpověď. Pomoci nám v tomto směru může speciální technologie, která se používá při sanaci sklepů v obytných budovách.

Vydáno 02.08.2017
Xypex: Účinná sanace a hydroizolace betonových konstrukcí

Xypex: Účinná sanace a hydroizolace betonových konstrukcí

Řešíte na stavbě či při rekonstrukci problém hydroizolace? Potřebujete, aby vaše betonová konstrukce byla nepropustná nejen pro vodu, ale také pro ostatní, často nebezpečné kapaliny? Jednoduchým, profesionálním a účinným řešením, jak si poradit s hydroizolací, je unikátní materiál Xypex. Jedná se o materiál a technologii krystalizace, které způsobují, že jsou betonové konstrukce nepropustné pro kapaliny, a to zcela ojedinělým způsobem.

Vydáno 21.02.2014
Hydroizolace Freezteq vás zbaví vlhkosti jednou pro vždy

Hydroizolace Freezteq vás zbaví vlhkosti jednou pro vždy

Trápí vás doma nadbytečná vlhkost? Tvoří se kvůli tomu ve vaší domácnosti plíseň a zhoršuje vzduch? Pak s nadbytečnou vlhkostí skoncujte jednou pro vždy! Společnost Nekap nabízí účinné hydroizolační materiály pro každého. Jsme výhradním distributorem materiálů Xypex a Freezteq v České republice. S námi nad vlhkostí vyzrajete.

Vydáno 25.05.2015



Vydáno 29.06.2016
103 Zhlédnutí
Topováno 26.07.2019