Hydroizolační materiály, protiradonová izolace, hydroizolace Praha

NEKAP spol.s r.o. Výhradní distributor - XYPEX, FREEZTEQ

Hydroizolační materiály, protiradonová izolace, hydroizolace Praha

Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX

Izolace a hydroizolace spodních staveb proti pronikání a vzlínání vody patří k obtížným krokům při stavbách i rekonstrukcích objektů. Účinným řešením je hydroizolační materiál XYPEX, který zajistí, aby betonová konstrukce byla nepropustná pro vodu i ostatní kapaliny. Jeho výhradním dodavatelem v České republice je společnost Nekap s.r.o..

Izolace a hydroizolace spodních staveb

Materiál XYPEX izoluje nový i starý beton

K izolaci základů se často používá tzv. systém bílých van, který však s sebou nese jisté nevýhody a rizika. V betonu mohou vznikat vady, které je třeba následně sanovat. Tyto nedostatky eliminuje systém XYPEX, který zvýší kvalitu betonu, jeho použitím se navíc zkrátí doba výstavby a výrazně sníží náklady na ochranu stavby.

Materiál XYPEX se používají pro izolace a hydroizolace spodních staveb nových objektů všech typů a velikostí, ale i při rekonstrukcích starších staveb. Je skvělým řešením hydroizolace i tam, kde tradiční způsoby izolace selhávají.

XYPEX – izolace a hydroizolace spodních staveb


Hydroizolace XYPEX zaručí nepropustnost i ochranu betonu

Při hydroizolaci pomocí materiálu XYPEX se využívá technologie krystalizace. Uvnitř betonu se díky netoxickým chemickým látkám vytvoří krystaly, které utěsní beton proti proniknutí vody a dalších kapalin. XYPEX se dodává v několika podobách, a to jako nátěry, tmely, vsypy či přísady. Díky tomu, že se stane součástí betonu, je jeho životnost vysoká. Nehrozí poškození jako u hydroizolačních fólií.

Aplikace hydroizolačního materiálu XYPEX je jednoduchá a není kvůli ní potřeba beton nijak upravovat. XYPEX tak snadno zajistí nepropustnost betonu, zároveň ochranu betonové konstrukce a prodlouží její životnost.

Hydroizolace s jednoduchou aplikacíVydáno 29.06.2016
183 Zhlédnutí
Topováno 26.12.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech

Sanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech
Jak zabránit tomu, aby voda nepronikala přes zdivo a cihly až do prostoru sklepu? To je otázka, na kterou se mnoho z nás snaží nějakým způsobem najít odpověď. Pomoci nám v tomto směru může speciální technologie, která se používá při sanaci sklepů v obytných budovách.

Xypex: Účinná sanace a hydroizolace betonových konstrukcí

Xypex: Účinná sanace a hydroizolace betonových konstrukcí
Řešíte na stavbě či při rekonstrukci problém hydroizolace? Potřebujete, aby vaše betonová konstrukce byla nepropustná nejen pro vodu, ale také pro ostatní, často nebezpečné kapaliny? Jednoduchým, profesionálním a účinným řešením, jak si poradit s hydroizolací, je unikátní materiál Xypex. Jedná se o ...

Hydroizolace Freezteq vás zbaví vlhkosti jednou pro vždy

Hydroizolace Freezteq vás zbaví vlhkosti jednou pro vždy
Trápí vás doma nadbytečná vlhkost? Tvoří se kvůli tomu ve vaší domácnosti plíseň a zhoršuje vzduch? Pak s nadbytečnou vlhkostí skoncujte jednou pro vždy! Společnost Nekap nabízí účinné hydroizolační materiály pro každého. Jsme výhradním distributorem materiálů Xypex a Freezteq v České republice. S ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NEKAP spol.s r.o. Výhradní distributor -  XYPEX, FREEZTEQ
WEBOVÁ STRÁNKA
NEKAP spol.s r.o.
www.nekap.cz
Adresa

Adresa

Thákurova 7
Praha 6 - Dejvice 160 00

info@nekap.cz
+420 224 316 107


Najdete nás také zde:

ARES
captcha