Prodej, dodávka - čistící prostředky na lité cementové podlahy

DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Prodej, dodávka - čistící prostředky na lité cementové podlahy

DEMA DEKOR CZ s.r.o.
Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Značka eukula představuje komplexní nabídku přípravků, určených pro povrchovou úpravu a péči o dřevěné a korkové podlahy. Sortiment zahrnuje systém laků na vodní bázi, laků na bázi rozpouštědel i systémy olejů a čisticích a ošetřovacích prostředků. Produkty značky eukula jsou určeny primárně pro profesionální použití a zajistí ideální ochranu a péči pro parkety i podlahy z korku. Výhradním prodejcem produktů této značky je společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Euku - systém olejů

strato – systém laků na vodní bázi

Důležitou skupinu komplexně provázaného sortimentu eukula tvoří polyuretanové laky strato. Jde o univerzální i speciální základní laky, které lze nanášet válečkem na korkové i dřevěné podlahy. Podle typu konkrétního strato laku může být přirozená barva dřeva buď zachována, nebo pozměněna do teplejších odstínů.

Systém laků strato redukuje boční klížení a vyznačuje se silným uzavíracím účinkem. Kromě základních laků jsou k dispozici také tmely nebo jednokomponentní či dvoukomponentní laky. Kvalitní 2-komponentní polyuretanové laky strato jsou také zařazeny do systému olejovo-lakové stavby povrchové úpravy. To znamená, že některé přírodní a barevné oleje eukula je možné těmito laky přelakovat. Uživatel si může vybrat 4 finální optiky – lesk, hedvábný mat, polomat a extramat.

Dokonalé ošetření korkových a dřevěných podlahovin


Impregnační, voskové, tvrdé voskové i barevné oleje

Ochranu dřevěné i korkové podlahy lze zajistit také využitím olejů. Pod značkou eukula naleznete v sortimentu společnosti DEMA DEKOR CZ oleje impregnační, vrstvotvorné i barevné. Tvrdý voskový olej a impregnační voskový olej jsou na špičce nabídky. Všechny typy olejů je možné používat buď jako 1-komponentní variantu nebo mohou být ve 2-komponentní variantě vytvrzeny tvrdidlem. Přírodní olej a všechny barevné oleje je možné následně přelakovat výše popsanými 2K-laky strato.

Tvrdé voskové oleje na přírodní bázi se vyznačují maximálním možným objektovým zatížením i odolností vůči vodě, hodí se tak pro použití do velmi zatěžovaných prostorů. Pomocí barevných olejů pak snadno dosáhnete stejnoměrného zabarvení po celé ploše korkové podlahy nebo parket.

Profesionální produkty Eukula – laky, oleje i louhy pro ošetření podlah ze dřeva a korku


Louhy pro podbarvení dřeviny

V současné době můžete pod značkou eukula objevit celkem tři typy louhů, se kterými podbarvíte dřevinu před samotnou impregnací oleji. K dispozici je euku classic lye conditioner, který přinese silné medové zabarvení, euku oak antique conditioner pro dosažení antického efektu a euku oak iron conditioner pro začernání tříslovin.


Přípravky pro údržbu a čištění dřevěných a korkových podlah

Korkové podlahy a parkety nevyžadují jen ochranu ve formě laků a olejů, čas od času je třeba postarat se o pravidelnou údržbu a čištění. Právě proto naleznete pod značkou eukula také čisticí přípravky. Vyberte si z nabídky denních čističů, ochranných nátěrů, ošetřovacích emulzí i doolejovávacích olejů.

Podlahy ze dřeva a korku vyžadují specifický přístup při aplikaci povrchové úpravy a také při údržbě. Produkty eukula jsou navrženy s ohledem na tyto požadavky, proto po aplikaci přináší nadstandardní výsledky a jsou využívány mnoha profesionálními řemeslníky.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dema-dekor.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.

Vydáno 08.07.2016
Čištění a renovace povrchu ESD podlahovin (vodivých elastických a epoxidových podlah) v různých prostředích

Čištění a renovace povrchu ESD podlahovin (vodivých elastických a epoxidových podlah) v různých prostředích

Potřebujete dokonale vodivou podlahu? Máte strach o podlahu? Myslíte si, že se rychle zničí? Každá nesprávně udržovaná podlaha podléhá velice rychle zkáze, obzvlášť v namáhavém prostředí, kde prochází zatěžkávacími zkouškami každý den. Ovšem možná jste zatím ještě nevěděli, že čištění ESD podlah není náročné a že renovace povrchu ESD podlahovin je možné provést vodivými barevnými nebo transparentními ESD laky od firmy Dr. Schutz Group. Snadno ji zprostředkuje firma DEMA DEKOR CZ s.r.o., která působí po celé ČR i na Slovensku.

Vydáno 13.12.2017
Uděláme ze starého nové – stačí chtít a můžete mít podlahu jako novou, i když je už roky stará!

Uděláme ze starého nové – stačí chtít a můžete mít podlahu jako novou, i když je už roky stará!

Renovace podlah je jistě lepším nápadem než jejich výměna. Často ušetříte až 50 % nákladů. Navíc to má další výhody, nemusíte rušit provoz, nečeká vás žádná špína ani bourání. Přitom budete mít opět hezkou a kvalitní podlahu, která bude mít dlouhou životnost a bude se i nadále snadno a lehce udržovat v čistotě. To všechno zaručí Dr. Schutz PU Color.

Vydáno 10.08.2017
Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Potřebovala by vaše podlaha důkladné vyčištění, oživení nebo nový nátěr? Obraťte se na společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která se specializuje na čištění a renovace podlah a povrchů všech druhů. Je jedno, zda potřebujete zrenovovat vinylovou, dřevěnou či kamennou podlahu v interiéru nebo různé venkovní povrchy. Díky kvalitnímu systému produktů dokáží vyškolení a certifikovaní realizační technici DemaServis najít řešení pro každý typ podlahy a povrchu.

Vydáno 11.07.2016
Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Už vaše podlahy ztratily punc novoty? Díky renovačním nátěrům a impregnačním nástřikům Dr. Schutz budou vypadat opět jako nové. Nezáleží na tom, používáte-li v domácnosti podlahu z linolea, kaučuku, koberce, PVC, vinylu či litého cementu, epoxidu, polyuretanu a dalších materiálů, produktové systémy Dr. Schutz zahrnují speciální přípravky pro všechny typy. Již bezmála 20 let se renovací nejrůznějších povrchů zabývá společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která je výhradním dovozcem produktů německé firmy CC-Dr. Schutz GmbH.

Vydáno 15.07.2016
Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Znojemská společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. je výhradním dovozcem vysoce kvalitních a účinných produktů na čištění a ošetřování podlahovin a povrchů. Portfolio tvoří značky Dr. Schutz®, eukula® a Finalit®. Nejčastější potíže, které uživatelé při čištění podlah řeší, bývá opticky nehezký, šmouhatý a flekatý povrch, který na dotek nebo došlap trošku lepí a rychle se špiní. V tomto povídání si přiřadíme k nejčastějším podlahám optimální a ideální čisticí prostředky, které netvoří žádný zbytkový mikrofilm, jsou vyráběny na bázi vysoce kvalitních povrchově účinných látek a podlahy mají po jejich užívání krásný optický vzhled.

Vydáno 22.08.2016Vydáno 13.07.2016
71 Zhlédnutí
Topováno 09.05.2017

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Dr. Schutz produkty pro čištění a ochranu vinylu, linolea, kaučuku i koberců

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy s přípravky Dr. Schutz a Eukula

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ošetření betonu, kamene a dlažby Dr. Schutz a Finalit