Trvalé připojení k internetu - IP TRANZIT od Dial Telecom

Dial Telecom, a.s. Telekomunikační operátor Praha

Trvalé připojení k internetu - IP TRANZIT od Dial Telecom

Dial Telecom, a.s.
Telekomunikační operátor Praha
Dial Telecom – internet pro domácnosti, malé i velké firmy

Internet tvoří běžnou součást života většiny z nás. Na trhu najdete mnoho poskytovatelů internetu, od velkých po malé firmy. Dial Telecom, a.s. má významné postavení na českém i zahraničním telekomunikačním trhu. Nabízíme trvalé internetové připojení optickou nebo bezdrátovou technologií, vysokorychlostní připojení technologií ADSL i propojení koncových bodů zákazníka na úrovni IP protokolu.

Dial Telecom - spolehlivé internetové připojení

Internetové připojení pro domácnost i firmy

Pro připojení k internetu v domácnosti nabízíme vysokorychlostní připojení s využitím ethernetové sítě. Jde o spolehlivé a bezpečné internetové připojení. Cena za domácí internet je pevně stanovená a jeho používání není nijak omezeno. Pokud chcete, aby internet mohlo využívat více členů domácnosti, nabízíme Wi-Fi router TP-Link.

Internet nevyužijete jen doma, ale také ve firmě. Potřebujete-li zajistit internetové připojení pro firmu jakékoliv velikosti, nabízíme rychlé připojení s neomezeným objemem dat a nonstop uživatelskou podporou.

Spolehlivý internet pro domácnosti


VPN: Bezpečné propojení poboček vlastní sítí

Velké firmy, státní instituce i operátoři často využívají služby VPN, která umožňuje bezpečně propojit pobočky a firemní partnery v tuzemsku i zahraničí do jedné privátní sítě. Zaručuje tak flexibilní a spolehlivý způsob komunikace prostřednictvím přenosu dat sítí VPN, který sníží provozní náklady instituce. Služba umožňuje kombinovat datovou, hlasovou, video i internetovou komunikaci v rámci jedné přípojky.

Komunikace pomocí vlastní bezpečné sítě VPNVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.dialtelecom.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Trvalé připojení k internetu Profi internet

Trvalé připojení k internetu Profi internet

Rádi byste internet s garantovanou rychlostí? V tom případě by vaše požadavky dokázala uspokojit služba Profi internet, která pracuje na základě optické sítě nebo bezdrátové technologii, která funguje v licencovaném i bezlicenčním pásmu. O provedení v mnoha variantách se postará společnost Dial Telecom a.s., Praha.

Vydáno 09.08.2017
Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Internet se stal samozřejmostí dnešní doby. S tím také souvisí stále větší nároky na připojení k internetu. Ať už potřebujete poskytnout internet pro malou nebo velkou firmu, instituci nebo třeba jen domácnost, nabízené služby společnosti Dial Telecom, s.r.o. vás zaujmou. Firma byla založena v roce 2000 a poskytuje komplexní portfolio hlasových, datových hostingových a právě také internetových služeb. To vše prostřednictvím vlastní optické sítě, což se pozitivně podepisuje na kvalitě všech produktů.

Vydáno 25.08.2015
VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci

VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci

Hlasové a datové služby, internet i hosting v kompletním portfoliu a garantované kvalitě. Tak lze ve stručnosti shrnout zaměření české společnosti Dial Telecom, která se profiluje jako celonárodní telekomunikační operátor. Kvalita služeb Dial Telecom je přitom zaručena provozem vlastní optické sítě propojující nejen celou Českou republiku, ale sahající také do zahraničí.

Vydáno 02.10.2014Vydáno 03.08.2016
191 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2018

Internet pro firmy a domácnosti

Internet pro firmy a domácnosti

PROFI INTERNET a IP TRANZIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Hlasové služby

Hlasové služby

Telefonní připojení, virtuální ústředna, linky 800 a 900, telekonference a velkoobchodní hlas

Datové služby / cloud hosting

Datové služby / cloud hosting

Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting