Eva Synková
Návrhy interiérů - od výběru barev až po nábytek na míru

Koupili jste dům nebo byt a hledáte někoho, kdo vám navrhne a zařídí skutečně luxusní interiéry přesně podle vašich představ? Máte náročné požadavky a nechcete se spokojit jen tak s něčím? Pokud si přejete, aby vaše bydlení odpovídalo vašemu vkusu i životnímu stylu či nevíte, jak dispozičně řešit byt a jak rozmístit jednotlivé prvky, obraťte se na bytového designéra. Eva Synková vám pomůže se vším včetně výběru barev, nábytku či dekorací.

Eva Synková - bytový designér

Bytový designér - vše pro váš interiér, od výběru barev až po kompletní rekonstrukci

Pokus si sami se zařizováním interiéru nevíte rady, netroufáte si sami na rekonstrukci nebo potřebujete doladit detaily, jako jsou barvy, doplňky nebo tapety, bytový designér je vám vždy k dispozici. I ze skromných bytů zvládne vytvořit luxusní interiéry.

To však není to jediné, s čím vám může bytový designér pomoci - opravdový profesionál v oboru vám rád poradí i s prodejem či koupí nemovitosti, návrhem exteriéru včetně plotu či pergoly, nebo s celkovou realizací.

Bytový designér Eva Synková


Návrhy interiérů - luxusní interiéry přesně podle vašich představ

Návrhy interiérů vám zkušený bytový designér udělá na míru, s ohledem na vaše představy, vkus, finanční možnosti i životní styl. A přesně to je případ i bytové designérky Evy Synkové, která má za sebou celou řadu úspěšných projektů a spousty spokojených klientů.

Luxusní interiéry - návrhy

Vydáno 30.06.2016
204 Zhlédnutí
Topováno 26.12.2016

Návrhy kuchyní

Návrhy kuchyní

Návrhy kuchyní na míru včetně kompletní realizace

Návrhy obývacích pokojů

Návrhy obývacích pokojů

Návrhy obývacích pokojů - od vizualizace až po realizaci

Koupelny a dětské pokoje

Koupelny a dětské pokoje

Návrhy dispozičního řešení pro koupelny i dětské pokoje