Rizikové kácení stromů a výškové práce snadno a rychle

Hledáte spolehlivou firmu, která za vás udělá údržbu zeleně i ve špatně přístupných místech? V tom případě se obraťte na firmu Rizikové kácení – Jiří Petřík, která sídlí v Boršicích v okrese Uherské Hradiště. Tato společnost se specializuje na rizikové kácení stromů a výškové práce, ale mezi její služby patří i sečení trávy či výsadba stromů a keřů.

Výškové práce a rizikové kácení stromů

Rizikové kácení pro obce i jednotlivce

Kdo může využít služeb firmy Rizikové kácení – Jiří Petřík? V podstatě každý, kdo potřebuje pomoci s údržbou zeleně – ať už obce, firmy či jednotlivci. Společnost realizuje své zakázky především ve Zlínském, Olomouckém a Jihomoravském kraji, ale v případě větších zakázek je schopná zajistit rizikové kácení stromů a výškové práce po celé České republice.

Poptávku na rizikové kácení stromů můžete vyplnit zde


Rizikové kácení, výškové práce s použitím horolezecké techniky

Firma Rizikové kácení – Jiří Petřík nabízí rizikové výškové práce a kácení stromů i na špatně přístupných místech, a to díky použití horolezecké techniky. Kompletně odstraníme stopy po kácení, ekologicky zpracujeme dřevní hmotu - drobné větve zlikvidujeme štěpkováním, kmeny a silné větve se využijí jako palivové dříví. Postaráme se o odklizení dřeva. Provedeme i potřebné terénní úpravy a položení či výsev nového trávníku.

Více informací o rizikovém kácení


Další rizikové výškové práce

Mezi další služby patří zdravotní ořez dřevin, zabezpečení kmene proti rozlomení, odstranění pařezů, prořez dřevin kolem cest, čištění vodních toků od spadlých stromů, odstranění popínavých rostlin z domů, odklizení sněhu ze střech, nátěry střech.Vydáno 08.07.2016
630 Zhlédnutí
Topováno 03.03.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Rizikové kácení Jiří Petřík
WEBOVÁ STRÁNKA
Rizikové kácení
rizikove-kacet.cz
Adresa

Adresa

Osvobození 423
Boršice 687 09

petrik.rizikovekacet@seznam.cz
+420 736 135 806


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha