Fyzioterapie - cvičení pro ženy s doktorkou fyzioterapie

PEPA sport Opava spol. s r.o. NEXT Fitnes s.r.o.

Fyzioterapie - cvičení pro ženy s doktorkou fyzioterapie

PEPA sport Opava spol. s r.o.
NEXT Fitnes s.r.o.Rehabilitační cvičení - prevence i případná úleva od bolesti

Bolí vás rameno, trápí vás bolesti zad, máte podvrtlé koleno? I pokud jste si natáhli svaly, úpony nebo jste nedávno prodělali operaci a stále vás trápí bolest či snížená pohyblivost, rehabilitace může být správným řešením. Rehabilitační cvičení vám uleví od bolestí a zlepší pohyblivost. Nepodceňujte jej!

Pepa Sport Opava - rehabilitační cvičení

Rehabilitační cvičení - prevence i řešení problémů

Rehabilitační cvičení slouží jako prevence problémů a případně i jako jejich řešení, kdy přinese úlevu od bolesti. Pokud vás bolest ramene, kolene či zad už trápí, rehabilitace vám může výrazně ulevit. Jde o cílené pohyby, které při pravidelném cvičení působí na pohybový aparát, zmenšují bolest a zvyšují pohyblivost.

Rehabilitační cvičení Opava


Rehabilitační cvičení Opava

Pokud jste z Opavy nebo okolí a trápí vás bolesti zad, ramen nebo třeba kolen, neváhejte využít možnosti rehabilitace v našem centru. Velkou výhodou rehabilitace u nás je, že můžete přijít i bez lékařského doporučení, čímž ušetříte čas. Naše zkušená fyzioterapeutka vám sestaví cvičební plán na míru, přesně podle vašich potřeb, s ohledem na vaše omezení či případné zranění. Rehabilitační cvičení probíhá pod dohledem fyzioterapeutek pokaždé, nehrozí tedy, že byste si mohli jakkoliv uškodit.

V případě, že máte od lékaře stanovenou diagnózu a doporučený cvičební plán na rehabilitační cvičení, vám budou naše fyzioterapeutky k dispozici a rády poradí s provedením všech cviků a dohlédnou na vás.

Rehabilitace - řešení nejrůznějších potíží
FIREMNÍ ČLÁNKY


Klasické fitness, fitness cvičení a posilování i s profi trenérem

Klasické fitness, fitness cvičení a posilování i s profi trenérem

Rádi byste do vašeho života zařadili pohyb a cvičení? Jestli jste začátečníci nebo draví sportovci, můžete navštívit profesionální fitness, ve kterém najdete všechno, co potřebuje vaše tělo i mysl. Nejen moderně vybavené prostředí, ale i 30 let zkušeností má pro vás připravené fitness centrum PEPA sport Opava spol. s r.o.

Vydáno 07.07.2017
Fitness Opava nastartuje vaši cestu za zdravým tělem

Fitness Opava nastartuje vaši cestu za zdravým tělem

Říká se „ve zdravém těle zdravý duch“. Tímto krédem bychom se měli řídit všichni, ne však pokaždé tomu tak ale skutečně je. Zaměstnavatelé na nás kladou čím dál větší nároky, trávíme více času prací než je zdrávo a na sport nebo relaxaci mnoho volna nezbývá. Vy jste pak unavení, podráždění a vaše tělo vám dává jasně najevo, že něco není v pořádku. Chcete s tímto stavem konečně skoncovat? Najděte si na sebe čas a zajděte si do fitness centra. Fitness Opava je rozsáhlý komplex, nabízející spoustu aktivit. Vybere si zde skutečně každý, kdo má zájem zlepšit svou fyzickou kondici.

Vydáno 15.07.2015
Ve Fitness Pepa vám změníme život k lepšímu. Cvičit s úsměvem je možné!

Ve Fitness Pepa vám změníme život k lepšímu. Cvičit s úsměvem je možné!

Váš sen o krásné postavě a zdravém těle začíná ve Fitness Pepa v Opavě. Naši zkušení trenéři vás provedou celým procesem proměny. Myslíte si, že je na změnu pozdě? Omyl! V našem fitcentru jsou ideální podmínky pro cvičení dětí, mladých, lidí ve středním věku i seniorů. Tak na co ještě čekáte? Posilovna Fitness Pepa má dveře otevřené.

Vydáno 15.07.2014Vydáno 01.07.2016
383 Zhlédnutí
Topováno 13.08.2019