Rozvody médií pro dopravu vody, stlačeného vzduchu, dusíku či oleje

Rozvody médií existují v různých provedeních. Nejvíce variabilní rozvody médií, které jsou na trhu k sehnání, jsou systémy EQOfluids, které najdete u naší společnosti. Jde o jedinečný systém potrubí, který se může pochlubit celou řadou výhod.

Variabilní rozvody médií

Proč si vybrat pro rozvody médií systém EQOfluids?

Rozvody médií EQOfluids nabízejí spoustu výhod, od úspor energie přes snadnou a rychlou montáž až po dlouhou záruku. Potrubí s využitím tohoto systému je absolutně těsné, což odstraňuje nežádoucí úniky, kvůli kterým by musel být více používán kompresor, nebo by docházelo ke ztrátám jiných médií.

Rozvody médií


Potrubí EQOfluids - jedinečný a maximálně variabilní systém hliníkových rozvodů médií

Velkou výhodou je široká škála použití potrubí pro různé rozvody médií - od dopravy stlačeného vzduchu, dusíku, vody či požární vody až po dopravu vakua nebo oleje. Montáž potrubí je snadná, do průměru 90 mm se utahuje pouze rukou, což snižuje nutný čas montáže na minimum. Pokud jde o potrubí s průměrem větším než 90 mm, postačí běžný stranový a imbusový klíč. Na rozvody médií - potrubí EQOfluids navíc poskytujeme záruku 10 let.

Rozvody médií EQOfluids, to jsou zkrátka ve stručnosti tyto výhody:

- šetří energii
- široká škála použití
- snadná a rychlá montáž
- záruka 10 let
- unikátní utahovací systém
- větší vnitřní průměr potrubí v porovnání s jinými systémy

Potrubí - rozvody médiíVydáno 07.07.2016
163 Zhlédnutí
Topováno 31.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Úspory - snižování energetických nákladů

Úspory - snižování energetických nákladů
Pracujete ve firmě se stlačeným vzduchem? Víte, že je za tím spousta nákladů? Máte toho už dost? V tom případě se můžete obrátit na firmu DOST s.r.o. Nebaví vás placení nepřetržitých výdajů a nákladů? Nechejte si zajistit audit výroby stlačeného vzduchu.

Energeticky efektivní výroba stlačeného vzduchu

Energeticky efektivní výroba stlačeného vzduchu
V dnešní době se často hledí na úspory ve výrobě ať už při snižování nákladů na materiál, nákladů na zaměstnance, nákup energii apod. ovšem náklady na výroby stlačeného vzduchu jsou výrobními podniky často opomíjeny. Přitom se udává, že 10% spotřebované elektrické energie v průmyslu jde na výrobu ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dost s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Dost s.r.o.
www.dost-kompresory.cz
Adresa

Adresa

Vápenická 487
Vrchlabí 543 01

info@dost-vrchlabi.cz
+420 499 421 855


Najdete nás také zde:

ARES
captcha