SAFETY PRO s.r.o.Školicí středisko v novém - kurzy a školení BOZP a PO

Zdraví je na prvním místě, a proto je nutné dbát na to, aby ani na pracovišti nedošlo k žádným zraněním, v nejhorším případě i smrtelné nehodě. A proto je potřeba provést všechna opatření, aby byla bezpečnost práce a požární ochrana zaručena. Toho si musí být vědom každý zaměstnanec, zaměstnavatel i investor.

Školící středisko SAFETY PRO

Školení BOZP a PO

Patří bezpečnost práce či požární ochrana k oblastem, ve kterých si nejste zcela jisti, nebo zkrátka potřebujete osvědčení o školení BOZP a PO? Není nic snadnějšího než navštívit Holice u Olomouce, kde sídlí naše školicí středisko, a vybrat si jedno z mnoha školení.


Nové školicí středisko - moderní vybavení, příjemné prostory a zkušení lektoři

Momentálně probíhá stavba nové budovy, aby vám naše školicí středisko mohlo nabídnout maximální komfort v moderně vybavené budově. Prostory školicího střediska jsou navrženy pro kapacitu 25 osob. Školení BOZP a PO budou díky praktickým učebnám obohaceny o výuku se speciálními pomůckami a zařízením.


Bezpečnost práce a požární ochrana - školení

Nové školicí středisko bude umožňovat videokonference či vzdálené prezentace, bude vybaveno moderní audiovizuální technikou a současně rozšiřujeme naše týmy zkušených a odborných lektorů.

Školicí středisko najdete nedaleko hanácké metropole - Holice u Olomouce jsou dobře dostupné a my jsme si jisti, že se vám bude v nových prostorách líbit - ať už se k nám vydáte na školení bezpečnosti práce či požární ochrany.

Školicí středisko Holice u Olomouce - školení bezpečnost práce, požární ochrana

Vydáno 07.07.2016
54 Zhlédnutí
Topováno 29.09.2016