Albi – jazyková škola se svými profesionálními lektory slaví 10 let působení

Již 10 let se zlínská jazyková škola Albi zabývá výukou cizích jazyků a předává mnohaleté zkušenosti a znalosti svých lektorů. Pořádá kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny i ruštiny. Albi – jazyková škola má bohatou tradici a její obliba stále stoupá především díky individuálnímu přístupu, malým skupinkám studentů, komplexnosti i možnosti přípravy na mezinárodní jazykové zkoušky.

Albi - jazyková škola, Zlín, jazykové kurzy

Individuální komunikativní přístup

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Tak zní staré přísloví, které obzvláště v dnešní době nabývá na aktuálnosti. Bez cizích jazyků se dnes prakticky neobejdeme, i přesto může každý jedinec od výuky cizího jazyka čekat něco jiného. Proto Albi – jazyková škola sází na individuální přístup a komunikativní metodu vzdělávání, díky čemuž vyhoví požadavkům každého studenta.

Kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny a dalších jazyků poskytuje v rámci firemní i docházkové výuky. Výuka probíhá v malých skupinkách obvykle 4 až 6 osob, soustředí se na komunikativně-gramatické dovednosti a na vyváženost všech jazykových dovedností. Díky tomu je výuka cizích jazyků komplexní a efektivní.

Jazyková škola Zlín – důraz na individualitu, komunikaci, komplexnost i profesionalitu


Důraz na profesionalitu lektorů

Albi – jazyková škola klade velký důraz na profesionalitu a odbornost svých lektorů. Proto zaměstnává kvalifikované učitele s aprobací. Jádrem celého týmu jsou učitelé, kteří mají často i více než 20 let zkušeností s výukou cizího jazyka. Tým lektorů je doplněn také mladými vyučujícími, kteří využívají moderních metod výuky.

Jazyková škola myslí i na nejmenší, proto pořádá kurzy angličtiny pro děti na 1. stupni ZŠ. Dětské kurzy vede rodilý mluvčí Charles Burton, který při výuce aplikuje tzv. přímou metodu a zaměřuje se na seznámení dítěte s jazykem.

Výuka cizích jazyků pro děti, firmy i jednotlivce


S Albi – jazykovou školou k mezinárodní zkoušce

Jazyková škola nabízí kurzy němčiny, kurzy francouzštiny, španělštiny a ruštiny, nejvíce se však zaměřuje na výuku anglického jazyka. Své studenty dokáže v případě zájmu připravit na úspěšné zvládnutí celosvětově uznávaných Cambridgeských zkoušek. Učitelé jsou certifikovaní examinátoři, díky kterým mezinárodní zkoušky zvládnete, v rámci přípravy se však zapotíte.

Albi – jazyková škola se nachází nedaleko zlínského centra v areálu Svit v moderních prostorách v multifunkční budově Max32.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.albi-js.cz

Vydáno 14.07.2016
370 Zhlédnutí
Topováno 22.08.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Albi - jazyková škola, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Albi - jazyková škola, s.r.o.
albi.cz
Adresa

Adresa

Osvoboditelů 91
Zlín 760 01

marta.chvojkova@albi.cz
+420 734 264 757


Najdete nás také zde:

ARES
captcha