Operativní leasing i monitoring vozů od světové firmy ALD Automotive

Chcete si užívat jízdu autem bez starostí? Nebo potřebujete zařídit firemní vozový park? V tom případě vyzkoušejte moderní a stále oblíbenější službu, kterou je operativní leasing vozů. Ten vám poskytne světově uznávaná společnost ALD Automotive, která v České republice patří k úplné špičce ve svém oboru.

Operativní leasing má mnohé výhody

Operativní leasing vozů

Co je operativní leasing? Jedná se o službu, díky níž si automobil nemusíte kupovat, ale pouze si ho na určitou dobu pronajmete bez nutnosti akontace a budete platit pouze daňově uznatelné splátky, v nichž je zahrnuto používání vozidla, výhodné pojištění i servisní služby. Operativní leasing je vhodný jak pro soukromé osoby, malé živnostníky i velké nadnárodní korporace.


Full-Service Leasing

Ten nejlepší operativní leasing na českém trhu pod názvem Full-Service Leasing vám nabízí firma ALD Automotive. Operativní leasing lze sjednat na dobu 12 – 60 měsíců, a to jak ve formě otevřené či uzavřené kalkulace, kdy budete platit fixní měsíční splátku po celou dobu trvání smlouvy. Po konci operativního leasingu je možné vůz za předem sjednaných podmínek odkoupit. Operativní leasing lze sjednat pro značky Ford, Peugeot a Citroën.

Zaujal vás operativní leasing?


Asistenční služba i monitoring vozů

Pro své klienty má však společnost ALD Automotive mnoho dalších prvotřídních služeb. V případě poruchy či nehody vám pomůže asistenční služba, která zajistí náhradní vozidlo. Oblíbenou a velmi užitečnou službou je také monitoring vozů, díky němuž můžete on-line sledovat pohyb aut, automaticky generovat knihy jízd a kdykoliv si zobrazit detailní přehled o sjednaných službách.

Jezděte bez starostí s automobily od firmy ALD Automotive, která v České republice působí od roku 2002 a spravuje více než 15 000 vozů.

Více informací o společnosti ALD AutomotiveVydáno 08.07.2016
72 Zhlédnutí
Topováno 08.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Správa vozového parku: Kompletní servis pro vaše automobily

Správa vozového parku: Kompletní servis pro vaše automobily
Jezdíte často autem, ale nemáte čas se o něj starat? Chcete vozidlo využívat pouze někdy a nemuset se starat o jeho údržbu? Pak vyzkoušejte full-service leasing. Nabízíme vám kompletní servis vašeho vozového parku.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ALD Automotive s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ALD Automotive s.r.o.
www.aldautomotive.cz
Adresa

Adresa

U Stavoservisu 527/1
Praha 10 - Malešice 108 00

infocz@aldautomotive.com
+420 955 525 000


Najdete nás také zde:

ARES
captcha