Mytí a čištění velkých výloh, prosklení - profesionální úklidové služby

U-SERVIS Tomáš Šindler

Mytí a čištění velkých výloh, prosklení - profesionální úklidové služby

U-SERVIS
Tomáš ŠindlerÚklidová služba U-SERVIS Opava - úklid domácností, firem i čištění ozonem

Kdo o sobě může říct, že je úklid jeho oblíbená činnost nebo snad, že úklidem rád tráví spoustu času? Někoho takového byste hledali jen těžko. Úklid domácností či úklid firem jsou práce, kterými se nikdo nezabývá rád, přesto jsou velmi nezbytné. Každý problém má však své řešení – v případě úklidu firem i domácností je to úklidová služba U-SERVIS, která nabízí i čištění ozonem.

Úklid ozonem - U-servis

Úklidová služba vám pomůže od starostí

Pokud nechce ztrácet spoustu času i energie úklidem domácností či své firmy, neváhejte se na nás obrátit. Naše úklidová služba se postará o vše za vás a vy se budete moci naplno věnovat chodu vaší firmy nebo volný čas doma trávit s rodinou a příjemnými činnostmi, nikoliv mytím oken, čištění koberců či nábytku nebo umýváním podlahy.


Úklid domácností – Opava a celý Moravskoslezský kraj

Pravidelný i jednorázový úklid domácnosti od utírání prachu až po velký předvánoční úklid či například čištění čalouněného nábytku? O to vše se u vás doma postarají naši zkušení pracovníci – úklid domácností nechejte jednoduše na nás!

Úklidová služba Opava


Úklid firem, společných prostor v bytových domech i čištění ozonem

Mytí oken, prosklených ploch včetně výškových prací, čištění žaluzií, strojní čištění podlah, mytí vysokotlakým čističem i venkovní práce od sekání trávy až po úklid sněhu rádi zařídíme za vás. Jednou z účinných metod, kterou při úklidu domácností a firem hojně využíváme, je velmi oblíbené čištění ozonem. Nejen byty a kanceláře, ale například i hotelové pokoje nebo restaurace zbaví bakterií, virů, plísní a pachů.

Čištění ozonem - Opava, Moravskoslezský krajVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.uklid-sindler.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady

Kompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady

Každodenní starosti často způsobují nedostatek času na úklid domácnosti a zahrady. Nejen nepořádek v pokojích, ale i tráva na zahradě vám může přerůst přes hlavu, stejně jako neodklizený sníh v zimě a minimální úprava porostů. Aby nebylo vše na vaší hlavě, pozvěte si na pomoc profesionální úklidovou firmu U-SERVIS z Opavy.

Vydáno 07.07.2017
Svěřte svou zahradu a další venkovní plochy do rukou odborníků

Svěřte svou zahradu a další venkovní plochy do rukou odborníků

Pravidelná údržba zahrad a dalších venkovních ploch patří k časově náročným aktivitám. Ať už disponujete zahradou jakkoliv velké plochy, možná nemáte dostatek času nebo sil postarat se o ni svépomocí. Chcete-li se zbavit starostí s údržbou zahrady, využijte profesionálních služeb úklidové firmy U-Servis z Opavy, působící na českém trhu přes 25 let. Zajistí pro vás sekání trávy, údržbu rostlin, stromů i keřů včetně zastřihávání, hrabání listí či strojní zametání zpevněných ploch.

Vydáno 12.06.2016Vydáno 12.07.2016
238 Zhlédnutí
Topováno 16.09.2020