Kamna různých typů - teplovzdušná, teplovodní, krbová či akumulační

Hledáte nové krbové vložky nebo jste se rozhodli pořídit nová kamna? Zvolte zaručenou kvalitu a spolehlivost od předního českého výrobce. Naše společnost Euroteplo je přední český výrobce a dodavatel různých typů kamen i krbových vložek. Veškeré produkty z naší nabídky vyrábíme ve vlastních prostorách v Domažlicích a téměř 70% roční produkce vyvážíme do Německa, Francie, Belgie, Holandska a dalších zemí EU.

Teplovzdušná kamna SATTAN

Teplovzdušná, teplovodní či krbová kamna

Ať už hledáte kamna teplovzdušná, teplovodní, krbová nebo akumulační, seženete je u nás. Kamna a krbové vložky však zdaleka nejsou to jediné, co vám můžeme nabídnout - vyrábíme také veškerou kouřovinu včetně redukcí a výměníků.

Do naší nabídky patří krbová a teplovodní kamna MIJAVA a LUDWIG, teplovzdušná kamna BRUNO, akumulační kamna BRUNO TECHNO a kotle VULKÁN. Oblíbená kamna MIJAVA a BRUNO vyrábíme již od roku 1992 a během let si získaly celou řadu spokojených zákazníků.

Kamna a krbové vložky od předního českého výrobce


Naše kamna, krbové vložky a jejich výhody

A proč tolik zákazníků volí kamna právě od nás? S kamny a krbovými vložkami máme bohaté zkušenosti, takže vám můžeme nabídnout skutečně perfektní servis. Naše kamna jsou jednoduchá na údržbu a vynikají dlouhodobou životností. Plyny a dehet či prachové částice spalují dokonale, takže nedochází k poškozování životního prostředí a zároveň jsou vhodná pro alergiky i astmatiky. Za zmínku stojí také jejich perfektní design a přijatelné pořizovací náklady.

A pokud se rozhodnete pro kamna, v porovnání s elektrokotlem či plynovým kotlem, ušetříte navíc minimálně 50% nákladů na topení.

Kamna, krbové vložkyVydáno 12.07.2016
346 Zhlédnutí
Topováno 21.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Blíží se zima, pořiďte si spolehlivá kamna

Blíží se zima, pořiďte si spolehlivá kamna
Dny, kdy jsme se opalovali na sluníčku a užívali si jeho paprsků, jsou nenávratně pryč. Teď nás čekají tuhé dny a zima se projeví naplno. Proto je důležité už teď myslet na to, jak se v budoucnosti zahřát. Ideální volbou jsou kamna, kterých existuje už několik druhů. Ty nejlepší seženete u předního ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA et Euro Teplo a.s. kamna
WEBOVÁ STRÁNKA
et Euro Teplo a.s.
www.euroteplo.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty
Adresa

Adresa

Náměstí Míru 137
Domažlice 344 01

info@euroteplo.cz
+420 379 789 661


Najdete nás také zde:

ARES
captcha