Přehled o vozidlech i jejich ochranu zajistí firma 1. REX SERVICES

Chcete mít přehled o poloze svých vozidel v rámci firmy? Nebo chcete své auto zabezpečit proti krádeži? Od toho je tu společnost 1. REX SERVICES, a.s. Nabízíme systémy pro GPS zabezpečení a sledování polohy vozidel. Díky nám bude vaše vozidlo v bezpečí a budete o něm mít dokonalý přehled.

GPS sledování vozidel vám umožní mít přehled o poloze a pohybu vašich vozů.

GPS sledování vozidel umožní přehled o jejich pohybu

K tomu, abyste měli přehled o poloze a pohybu svých automobilů, nabízíme zařízení pro GPS sledování vozidel. Dodáváme jej jako předpřipravený balíček, takže nemusíte nic složitě nastavovat. Pouze zapojíte GPS lokalizátor REXlink GV65 a na online mapovém serveru REX můžete sledovat polohu svého vozidla i historii poloh. Díky GPS sledování vozidel tak budete mít přehled o poloze aut, pohybu zaměstnanců v terénu a hodit se bude i pro lokalizaci odcizených vozidel. Naše služby využijí jednotlivci i firmy.

1. REX SERVICES – GPS sledování vozidel


Naše GPS zabezpečení chrání váš automobil

Zatímco zařízení pro GPS sledování vozidel nezabrání krádeži vozu, ani ji nenahlásí, GPS zabezpečení váš automobil ochrání. Střežící systém se totiž postará o aktivní hlášení všech pokusů o manipulaci s vozem podle toho, jaká poplachová čidla jsou instalována. Autoalarm REXlink Zee tak na telefon majitele nebo na ústřednu REX nahlásí otevření dveří, rozbití okna i náklon vozidla.

Ať už chcete mít přehled o pohybu svých vozidel, nebo je chcete zabezpečit proti krádeži, obraťte se na nás. Služby GPS sledování vozidel i jejich GPS zabezpečení lze i kombinovat.

Zajistíme sledování i střežení vozidlaVydáno 25.07.2016
44 Zhlédnutí
Topováno 24.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

REXbike představuje nový komplexní systém pro GPS zabezpečení vašeho kola proti krádeži a také pro přivolání pomoci

REXbike představuje nový komplexní systém pro GPS zabezpečení vašeho kola proti krádeži a také pro přivolání pomoci
Pak vám velice rádi představíme celoevropský zabezpečovací systém pro vaše kolo. Ať už máte dražší nebo levnější kousek, vždy se vyplatí mít kolo zabezpečené. Tento systém dokonce zavolá pomoc v případě nehody.

CENTRUM BEZPEČÍ PRO VAŠE BLÍZKÉ I VÁŠ MAJETEK. REX není jen televizní komisař, ale také propracovaný systém ochrany osob a majetku.

CENTRUM BEZPEČÍ PRO VAŠE BLÍZKÉ I VÁŠ MAJETEK.
REX není jen televizní komisař, ale také propracovaný systém ochrany osob a majetku.
REX se stal v posledním desetiletí synonymem pro zabezpečení a sledování polohy vozidel. V roce 2012, spolu se zavedením nové značky „REX-CENTRUM BEZPEČÍ“, firma 1.REX SERVICES,a.s.dále posiluje svou pozici také v zabezpečení nemovitostí a v systémech pro dálkový dohled nad osobami. REX disponuje ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA 1. REX SERVICES, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
1. REX SERVICES, a.s.
www.rex.eu
Adresa

Adresa

Liliová 223
Kamenice - Ládví 251 68

info@rex.eu
+420 323 672 580


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha