Pneumatické, vzduchové, elektrické závitořezy pro řezání závitů - eshop

VABEX s.r.o.

Pneumatické, vzduchové, elektrické závitořezy pro řezání závitů - eshop

VABEX s.r.o.
Přesné a rychlé průmyslové značení zajistí firma VABEX

Potřebujete označit či očíslovat součástky nebo celé produkty? Odborníkem na průmyslové značení je společnost VABEX s.r.o. Dodáváme nástroje pro průmyslové značení a působíme jako výrobce a prodejce také dalšího vybavení kovoobráběcích dílen.

Laserové popisovací zařízení vám zaručí rychlé a přesné průmyslové značení.

Laserové popisovací zařízení pro průmyslové značení

Potřebujete-li stroj pro průmyslové značení, z naší nabídky si jistě vyberete. Nabízíme například popisovací vláknový laser. Zajistí vám rychlé a přesné popisování a gravírování kovových i nekovových materiálů, díky rotační ose umožňuje popisovat i válcové součástky. Laserové zařízení pro průmyslové značení dodáváme včetně počítače a potřebného softwaru, který umožňuje importovat či vytvářet libovolnou grafiku, například firemní loga, sériová čísla, data, 2D Datamatrix kódy, čárové kódy a podobně.

Průmyslové značení je možné i mikroúderem, což je moderní metoda značení dílů a výrobků. Provádí se rychlými údery značícího hrotu do značeného povrchu. Nástroj pro průmyslové značení mikroúderem spolehlivě značí kovy, plasty, dřevo i kůži.

Pořiďte si laser pro rychlé a přesné průmyslové značení


VABEX – průmyslové značení i stroje k němu potřebné

V naší nabídce najdete spolehlivé stroje s nízkými provozními náklady, které vám usnadní průmyslové značení součástek i produktů. Kromě jejich prodeje poskytujeme i služby, které stroj umožňuje. Nabízíme například vyhotovení laserového popisu součástí či drobných reklamních předmětů. Poskytujeme také poradenství, záruční a pozáruční servis.

Náš prodejní sklad najdete ve Hvozdné nedaleko Zlína, navštívit můžete také náš e-shop. Zboží dodáváme po celé České republice, ale i do zahraničí.

Průmyslové značeníVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.strojnisveraky.cz/cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Tvrdokovové nástroje pro obrábění a nástrojové upínače

Tvrdokovové nástroje pro obrábění a nástrojové upínače

Kvalita každé práce je závislá kromě jiného také na vybavení. To platí také v oblasti kovoobrábění, ve kterém se provádějí pracovní úkony jako frézování, vrtání, řezání, měření a podobně. Proto nemůžou v takto zaměřené dílně chybět tvrdokovové nástroje ani různé druhy upínačů. O celý sortiment vybavení se postará společnost VABEX s.r.o., Hvozdná.

Vydáno 12.07.2017Vydáno 13.07.2016
163 Zhlédnutí
Topováno 02.09.2020

Strojní svěráky a upínací zařízení

Strojní svěráky a upínací zařízení

Strojní svěráky a upínací zařízení, e-shop i prodejna poblíž Zlína

Průmyslové značení laserem

Průmyslové značení laserem

Laserové a mikroúderové popisovací zařízení pro označení produktů

Malé obráběcí stroje

Malé obráběcí stroje

Kovoobráběcí stroje pro malé dílny a odborná učiliště v e-shopu