Ostraha firemních objektů v Plzni

Ochrana firemního majetku patří mezi zásadní opatření každé firmy. Uchránit cenné informace, materiál či jakýkoliv majetek před možností odcizení je zásadním úkolem, který se nesmí podcenit. Od toho působí v Plzni a okolí bezpečnostní agentura IP, která zajišťuje komplexní profesionální řešení zabezpečení firemního majetku. Ostraha firemních objektů je jednou z hlavních činností této společnosti, zahrnuje fyzickou ostrahu objektů, patrolovací službu i výjezdy.

ostraha firemních objektů Plzeň

Fyzická ostraha objektů v místě firmy

Fyzické ostraha představuje jeden z nejúčinnějších způsobů ochrany osob i majetku. Bezpečnostní agentura IP poskytne komplexní služby v oblasti fyzické ostrahy přímo v místě firmy. S využitím profesionálních zkušených zaměstnanců se postará o monitoring pohybu v okolí sídla.

V rámci fyzické ostrahy objektů zajišťuje bezpečnostní agentura také možnost využití vrátné služby. Zaměstnanec agentury tak nejenom zabrání nekalým činnostem a neoprávněnému vniknutí, postará se i o kompletní evidenci a kontrolu všech osob a vozidel, které se budou ve střeženém objektu pohybovat.

Ochrana osob i majetku ve vaší firmě


Patrolovací služba v Plzni

Existují firemní objekty, které se obejdou bez fyzické ostrahy, přesto však vyžadují alespoň částečný dohled a kontrolu. Právě pro tyto případy poskytuje bezpečnostní agentura patrolovací službu v Plzni, která je cenově dostupným efektivním řešením.

Patrolovací služba zahrnuje především pravidelnou či namátkovou kontrolu firemních objektů. Po domluvě s klientem budou kontrolovány okna, vstupy, technologická zařízení, osoby uvnitř objektu, rovněž budou plněny další pokyny, které jsou ze strany klienta vyžadovány. Díky patrolovací službě bude zajištěna ostraha firemních objektů bez nutnosti nepřetržité kontroly. Bezpečnostní agentura Plzeň poskytuje také kombinované služby patroly s dalšími prvky ostrahy.

Fyzická ostraha objektů i patrolovací služba v Plzni a okolí


Ostraha objektů s pomocí bezpečnostní techniky

Díky moderním zabezpečovacím a monitorovacím systémům lze firemní objekty chránit s velkou úspěšností. Bezpečností agentura Plzeň poskytuje dokonalé zabezpečení objektů pomocí nepřetržitého sledování na pultu centralizované ochrany. Klienti mají jedinečnou možnost připojit své zabezpečovací a protipožární systémy do centrálního pultu s následnou nepřetržitou kontrolu vyškolenými pracovníky. V případě jakýchkoliv problémů či podezření je k místu objektu okamžitě vyslána výjezdová jednotka.

Nová bezpečnostní agentura IP v Plzni přináší firmám jedinečnou možnost zajištění profesionální ostrahy firemních objektů. Kromě výše uvedených činností zajišťuje celou řadu dalších dílčích bezpečnostních služeb od poradenství přes recepční či úklidové služby až po zajištění výjezdů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sba-ip.cz

Vydáno 22.07.2016
261 Zhlédnutí
Topováno 19.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Fyzická ostraha objektů, pracují od Plzně až po Železnou Rudu

Fyzická ostraha objektů, pracují od Plzně až po Železnou Rudu
Majetek stojí vlastníky hromadu peněz i síly. Ať už jde o soukromé vlastnictví nebo firemní, tak je potřebná určitá ochrana. Co se týká bezpečí lidí, tak rovněž je nutné zajistit jejich ochranu a eliminovat krádeže. Pokud nad ostrahou přemýšlíte, tak vám přijdou vhod komplexní služby zajištěné ...

Bezpečnostní agentura Plzeň: A budete v bezpečí!

Bezpečnostní agentura Plzeň: A budete v bezpečí!
Abyste si nemuseli dělat starosti o bezpečí vašeho majetku, je tu naše bezpečnostní agentura. V Plzni i širokém okolí poskytujeme komplexní služby v oblasti zabezpečení objektů, od fyzické ostrahy objektů až po pulty centrální ochrany. Naše bezpečnostní agentura hlídá objekty 24 hodin denně a ...
PODSTRÁNKY

Fyzická ostraha objektů

Fyzická ostraha objektů
Fyzická ostraha objektů, bezpečnostní služby na míru, strážní a vrátní služba

Patrolovací služba

Patrolovací služba
Patrolovací služba, ostraha objektu a osob a jejich kontrola v individuálních časových intervalech

Pultr centralizované ostrahy

Pultr centralizované ostrahy
Nonstop ostraha objektů díky pultu centralizované ostrahy, pro nové zákazníky PCO na měsíc zdarma
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SBA Ivana Píclová
WEBOVÁ STRÁNKA
SBA Ivana Píclová
www.sba-ip.cz
Adresa

Adresa

Slovanská třída 74
Plzeň 326 00

info@sanyguard.cz
+420 602 413 695


Najdete nás také zde:

ARES
captcha