Nika Yacht s.r.o.Absolvujte kapitánské kurzy s Nika Yacht a staňte se pánem vaší lodi

Již od dětství zbožňujte moře a toužíte být kapitánem vlastní lodi? Už se více nemusíte svých snů vzdávat a můžete si je konečně vyplnit. Kapitánské kurzy už nejsou v dnešní době žádným problémem a vy si tak můžete konečně přičichnout ke svému dávnému snu. Stačí absolvovat kapitánské zkoušky u společnosti Nika Yacht v Chorvatsku a pak už vám nic nebrání pronajmout si loď a vyrazit na moře.

kapitánské kurzy

Získejte kapitánský průkaz s neomezenou platností

Kapitánský průkaz je možné získat v rámci kurzů, které pro vás Nika Yacht pořádá. Díky tomu budete moci následně vést rekreační a sportovní plavidla naprosto bez obav. V Nika Yacht vás totiž řádně proškolí, připraví na všechny nástrahy a situace, které vás mohou na moři dostihnout. Jestliže u nás kurz absolvujete, získáte kapitánský průkaz, který nemá omezenou platnost.

Na co se v rámci výcviku můžete těšit a co vás rozhodně nemine?
• Praktická plavba
• Teoretické školení
• Navigace
• Pravidla pro zabránění srážkám na moři
• Meteorologie
• Obsluha radiostanice

Pokud se rozhodnete splnit si svůj sen a získat kapitánský průkaz, musíte počítat s tím, že se na místo kurzu musíte dopravit sami. Během kurzu pro vás Nika Yacht zajišťuje ubytování ve dvoulůžkových kajutách na lodi, kde se celá posádka stravuje z vlastních zásob. Je zvykem, že každý den připravuje jeden člen posádky jídlo pro ostatní.

Kurzy nabízíme v Chorvatsku, výcvik a školení probíhá v oblasti Sukošan – Split, na dvanáctimetrové plachetnici. Abyste se však stal pravým kapitánem, je třeba na závěr složit příslušné zkoušky. Kapitánské zkoušky se skládají na chorvatském kapitanátu v angličtině či chorvatštině.

Profesionálové z Nika Yacht vás proškolí prakticky i teoreticky


V nabídce plaveb jsou exotické i méně známé destinace

Kromě kapitánských kurzů však zajišťujeme také pronájmy lodí. Nika Yacht vám nabízí lodě, které patří zahraničním společnostem, se kterými spolupracujeme. Rezervaci si můžete jednoduše vyřídit online, kde si zvolíte typ lodi i počet pasažérů.

Nika Yacht je dynamická společnost, která má s jachtingem a pronájmem lodí dlouholeté zkušenosti. Nabízíme vám unikátní možnost podívat se na pronajaté lodi do všech koutů světa – přes populární Chorvatsko, Itálii, Řecko, Karibik až po méně frekventovaná místa jako jsou Německo, Finsko či Kapverdy.

Pronajměte si s námi loď a vyrazte vstříc dobrodružstvíVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.nika-yacht.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Na plavbu na FIT lodi na Jadranu Vás zve společnosti Nika Yacht. Užijte si spojení s přírodou na moři při plavbě i na pevnině při cvičení čchi kung. Toto cvičení je prospěšné jak pro tělesné, tak i pro duševní zdraví.

Vydáno 17.02.2017
Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?

Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?

Chtěli byste strávit dovolenou na lodi? Společnost Nika Yacht zajišťuje pronájem lodí ve všech jachtařsky zajímavých oblastech světa. Stačí si vybrat zemi, oblast, termín, počet osob a na základě toho si vyberte plachetnici či motorovou loď. Pečlivě si však zjistěte veškeré podrobnosti a informace o podmínkách pronájmu.

Vydáno 13.02.2017
Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství

Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství

Nemáte příliš v lásce zimní období a raději byste utekli do teplých krajin? Nemusí to pro vás být jen sen, ale stát se může realitou! Exotická dovolená na lodi je ideální volba pro všechny, kteří milují moře. Momentálně je nejvhodnější doba na to vybrat si a objednat si plavbu na období podzim až jaro. Zámořské destinace vám nabízejí mnoho nádherných zákoutí, na které budete jistě ještě dlouho po návratu vzpomínat.

Vydáno 15.07.2016
Poznejte moře z jiné stránky. Dovolená na lodi vám rozšíří obzory

Poznejte moře z jiné stránky. Dovolená na lodi vám rozšíří obzory

Chcete být na dovolené stále v pohybu, užít si dobrodružství, ale také si dostatečně odpočinout? Pak zapomeňte na nudné povalování na pláži. Společnost NIKA YACHT má pro vás něco lepšího. Nabízíme pronájem lodí, plachetnic a jachet. Celou dovolenou tak můžete strávit na lodi, cestovat, bavit se a poznávat nové věci.

Vydáno 17.04.2015Vydáno 14.07.2016
88 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2016