Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství

Nemáte příliš v lásce zimní období a raději byste utekli do teplých krajin? Nemusí to pro vás být jen sen, ale stát se může realitou! Exotická dovolená na lodi je ideální volba pro všechny, kteří milují moře. Momentálně je nejvhodnější doba na to vybrat si a objednat si plavbu na období podzim až jaro. Zámořské destinace vám nabízejí mnoho nádherných zákoutí, na které budete jistě ještě dlouho po návratu vzpomínat.

dovolená na lodi

Nezapomenutelná plavba vašeho života

Oblíbenou destinací pro prožití dovolené na lodi je Karibik a okolní ostrovy. Letenky na Karibik jsou k sehnání do 15 tisíc korun. Jakmile budete na místě, loď bude již připravená a vy jen vyrazíte na nezapomenutelnou plavbu. Výhodné letenky se dají sehnat také do Thajska, které je taktéž vyhledávaným startovacím místem pro dovolenou na lodi. V Thajsku budete mít ideální příležitost navštívit Bangkok, kde poznáte místní obyvatele, kulturu a budete mít dostatek prostoru i pro nakupování.

Pokud jste absolvovali kapitánský kurz, nic vám nebrání pronajmout si u společnosti Nika Yacht loď a vyrazit za dobrodružstvím. Jestliže však kapitánem nejste, také nemusíte zoufat. Můžete využít služeb skippera, tvz. pronajatého kapitána.

Máte obavy z mořské nemoci? Kromě klasické lodě si můžete pronajmout i katamarány, které mají zvláštní konstrukci, díky čemuž vynikají v mnoha ohledech – nenaklání se a nabízí spoustu prostoru. Jejich obytné části připomínají apartmány, takže se nebudete cítit jako na lodi, ale spíše v luxusním hotelu.

Utečte před zimou a vsaďte na dovolenou na lodi


Seznamte se s pohádkovou přírodou

Dovolená na lodi v luxusních destinacích, jako jsou Tahiti či Seychely? I to je s Nika Yacht rozhodně možné! Exotická dovolená na lodi v těchto destinacích přináší řadu možností využití volného času. Pokud si myslíte, že budete trávit hodiny na lodi bez dalších aktivit, jste na omylu. Tyto krásné země nabízí úžasný pohled na pohádkovou přírodu, kde si můžete užívat šnorchlování, bílé pláže a korálové útesy. Na některých místech narazíte také na rejnoky či želvy. Každá exotická destinace má své kouzlo a poskytuje možnost prožít zážitky, na které se nezapomíná.

Chcete-li prožít dovolenou na lodi a ušetřit při tom nějakou korunu, rezervujte si pronájem lodí s dostatečným předstihem. Pokud si kapitánské kurzy i samotný pronájem lodí rezervujete několik měsíců dopředu, můžete ušetřit až 25% oproti původní ceně. Často přitom můžete narazit na akční nabídky pronájmu lodí v Chorvatsku, Itálii, Řecku, Karibiku, Thajsku a v dalších destinacích, proto si dovolenou na lodi naplánujte s dostatečným předstihem.

Plánujte včas a využijte našich akčních nabídek


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nika-yacht.cz

Vydáno 15.07.2016
294 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví
Na plavbu na FIT lodi na Jadranu Vás zve společnosti Nika Yacht. Užijte si spojení s přírodou na moři při plavbě i na pevnině při cvičení čchi kung. Toto cvičení je prospěšné jak pro tělesné, tak i pro duševní zdraví.

Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?

Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?
Chtěli byste strávit dovolenou na lodi? Společnost Nika Yacht zajišťuje pronájem lodí ve všech jachtařsky zajímavých oblastech světa. Stačí si vybrat zemi, oblast, termín, počet osob a na základě toho si vyberte plachetnici či motorovou loď. Pečlivě si však zjistěte veškeré podrobnosti a informace ...

Absolvujte kapitánské kurzy s Nika Yacht a staňte se pánem vaší lodi

Absolvujte kapitánské kurzy s Nika Yacht a staňte se pánem vaší lodi
Již od dětství zbožňujte moře a toužíte být kapitánem vlastní lodi? Už se více nemusíte svých snů vzdávat a můžete si je konečně vyplnit. Kapitánské kurzy už nejsou v dnešní době žádným problémem a vy si tak můžete konečně přičichnout ke svému dávnému snu. Stačí absolvovat kapitánské zkoušky u ...

Poznejte moře z jiné stránky. Dovolená na lodi vám rozšíří obzory

Poznejte moře z jiné stránky. Dovolená na lodi vám rozšíří obzory
Chcete být na dovolené stále v pohybu, užít si dobrodružství, ale také si dostatečně odpočinout? Pak zapomeňte na nudné povalování na pláži. Společnost NIKA YACHT má pro vás něco lepšího. Nabízíme pronájem lodí, plachetnic a jachet. Celou dovolenou tak můžete strávit na lodi, cestovat, bavit se a ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Nika Yacht s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Nika Yacht s.r.o.
www.nika-yacht.cz
Adresa

Adresa

nám. T. G. Masaryka 1280
Zlín 760 01

info@nika-yacht.cz
+420 724 115 930


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha