PASSERINVEST GROUP je developerská a investiční společnost, která stojí za rozvojem multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 a administrativní části budovy Nová Karolina Park v Ostravě.

Přední česká developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s. nabízí pronájem administrativních a obchodních prostor v Praze a Ostravě.

Developerská společnost PASSERINVEST GROUP

Kvalitní služby a zákaznický přístup

Mezi hlavní činnosti společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. patří zprostředkování prodeje a pronájmu, provozní správa budov, řízení projektů v developerské fázi (tzv. project management) atd.

Společnost je spojována především s realizací a rozvojem nejúspěšnějšího a nejrozsáhlejšího českého developerského projektu – multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4. Pokud tedy hledáte vhodné místo pro své kanceláře, obchody, výdejnu e-shopu, centrum sdílených služeb, call centrum nebo sídlo firmy, zvolte BB Centrum. Předností BB Centra je strategická poloha u dálnice D1 (směr Brno-Bratislava-Vídeň), snadná dostupnost, bezproblémové parkování, restaurace, unikátní wellness a fitness centrum, vlastní kyvadlová doprava z/na metro.

Prvotřídní kanceláře a obchodní prostory společnost také nabízí v administrativní budově Nová Karolina Park, kterou najdete přímo v centru Ostravy, s výbornou dostupností autem i MHD v sousedství obchodního centra s veškerými službami.

Administrativní i rezidenční prostoryVydáno 02.08.2016
51 Zhlédnutí
Topováno 28.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte vhodné místo pro své podnikání? Potřebujete kancelář, kontaktní centrum, výdejnu e-shopu nebo obchod?

Hledáte vhodné místo pro své podnikání? Potřebujete kancelář, kontaktní centrum, výdejnu e-shopu nebo obchod?
Podívejte se na možnosti, které nabízí areál BB Centra na Praze 4. Není jednoduché začít budovat vlastní firmu, nebo ji zvětšovat a zajišťovat všechno potřebné k jejímu chodu. Ať už začínáte nebo se rozrůstáte, vždy k tomu potřebujete správné prostory.

Česká developerská společnost poskytující světové služby

Česká developerská společnost poskytující světové služby
Najít poctivou developerskou společnost, na kterou se můžete za každých okolností spolehnout, může být často velmi těžký úkol. Pokud i vy chcete využít služby developerů, vsaďte na jistotu a obraťte se na společnost Passerinvest Group. Naše ryze česká developerská společnost vám totiž nabízí ...

BB Centrum: unikátní multifunkční areál v Praze 4 - Michli

BB Centrum: unikátní multifunkční areál v Praze 4 - Michli
BB Centrum není jen obyčejným developerským projektem. Je to největší multifunkční areál v České republice, který nabízí veškerou občanskou vybavenost a spoustu pracovních příležitostí. Najdete zde nejen administrativní budovy, obchody a byty, ale také například fitness a wellness centrum Balance ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PASSERINVEST GROUP, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
PASSERINVEST GROUP, a.s.
www.passerinvest.cz
Adresa

Adresa

Želetavská 1525/1
Praha 4 140 00

info@passerinvest.cz
+420 221 582 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha