H.S.TRADE a.s.
Ochrana dokumentů, hologramy

Vydáno 01.08.2016
296 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017

Bezpečnostní holografické samolepky s motivem na přání zákazníka nebo z katalogu

Autodestruktivní bezpečnostní holografické samolepky jsou efektivním pomocníkem pro každého, kdo bojuje s paděláním svých produktů, ať už se jedná o originální náhradní díly, vstupenky, abonentní karty či mnohé další výrobky. Pro ochranu dokumentů, tiskovin i zboží nabízí firma HS TRADE hologramy, bezpečnostní holografické samolepky, etikety, holografické fólie a další bezpečnostní prvky.

Bezpečnostní holografické samolepky na přání zákazníka

Bezpečnostní samolepky – motiv na přání zákazníka nebo dle katalogu

Pokud potřebujete bezpečnostní holografické samolepky na ochranu Vašich dokumentů, společnost HS TRADE Vám v tomto případě zajistí originaci, tedy přípravu holografického motivu přesně podle Vašeho přání. Pro krátké emise holografických samolepek můžete vybírat ze skladové nabídky, která vychází z katalogu chráněných motivů CSSI firmy OpSec pro bezpečnostní holografické samolepky. Najdete zde například motiv Flowers, tj. kruh s 3D motivem květin uprostřed a motivem guilloche po okraji. Dále je k dispozici motiv Genuine Wave s obrázkem vln nebo motiv Head Valid s kinetickým efektem na pozadí a profilem ženské hlavy, místo kterého je pod jiným úhlem vidět nápis VALID. V katalogu HS TRADE naleznete rovněž autodestruktivní bezpečnostní holografické samolepky s generickým motivem security, original nebo enjoy original.

Vyberte si bezpečnostní holografické samolepky


Bezpečnostní samolepky pro ochranu produktů a dokumentů

Bezpečnostní holografické samolepky ochrání vaše produkty před paděláním, protože díky nim poznáte neoprávněnou manipulaci s předmětem. V případě pokusu o odstranění bezpečnostní holografické samolepky se vnitřní folie s metalizovanou vrstvou rozpadne tak, že její část ve formě kruhů zůstane na podkladovém substrátu a již není možné vrátit tuto samolepku zpět na původní místo, aniž by bylo poznat, že byla stržena. Holografický efekt se navíc viditelně poruší. Pro potřeby zákazníků dodává společnost HS TRADE hologramy největšího britsko-amerického výrobce bezpečnostních hologramů OpSec. Hologramy dodané touto pražskou společností již v minulosti bezpečně ochránily například dálniční známky, červené a zelené emisní nálepky na registrační značky automobilů, alkoholové kolky a další.

Bezpečnostní samolepky a hologramy