Laminátory ID pro osvědčení o registraci vozidla (ORV) a cestovní pasy

H.S.TRADE a.s. Ochrana dokumentů, hologramy

Laminátory ID pro osvědčení o registraci vozidla (ORV) a cestovní pasy

Bezpečnostní holografické samolepky s motivem na přání zákazníka nebo z katalogu

Autodestruktivní bezpečnostní holografické samolepky jsou efektivním pomocníkem pro každého, kdo bojuje s paděláním svých produktů, ať už se jedná o originální náhradní díly, vstupenky, abonentní karty či mnohé další výrobky. Pro ochranu dokumentů, tiskovin i zboží nabízí firma HS TRADE hologramy, bezpečnostní holografické samolepky, etikety, holografické fólie a další bezpečnostní prvky.

Bezpečnostní holografické samolepky na přání zákazníka

Bezpečnostní samolepky – motiv na přání zákazníka nebo dle katalogu

Pokud potřebujete bezpečnostní holografické samolepky na ochranu Vašich dokumentů, společnost HS TRADE Vám v tomto případě zajistí originaci, tedy přípravu holografického motivu přesně podle Vašeho přání.

Pro krátké emise holografických samolepek můžete vybírat ze skladové nabídky, která vychází z katalogu chráněných motivů CSSI firmy OpSec pro bezpečnostní holografické samolepky. Najdete zde například motiv Flowers, tj. kruh s 3D motivem květin uprostřed a motivem guilloche po okraji. Dále je k dispozici motiv Genuine Wave s obrázkem vln nebo motiv Head Valid s kinetickým efektem na pozadí a profilem ženské hlavy, místo kterého je pod jiným úhlem vidět nápis VALID. V katalogu HS TRADE naleznete rovněž autodestruktivní bezpečnostní holografické samolepky s generickým motivem security, original nebo enjoy original.

Vyberte si bezpečnostní holografické samolepky


Bezpečnostní samolepky pro ochranu produktů a dokumentů

Bezpečnostní holografické samolepky ochrání vaše produkty před paděláním, protože díky nim poznáte neoprávněnou manipulaci s předmětem. V případě pokusu o odstranění bezpečnostní holografické samolepky se vnitřní folie s metalizovanou vrstvou rozpadne tak, že její část ve formě kruhů zůstane na podkladovém substrátu a již není možné vrátit tuto samolepku zpět na původní místo, aniž by bylo poznat, že byla stržena. Holografický efekt se navíc viditelně poruší.

Pro potřeby zákazníků dodává společnost HS TRADE hologramy největšího britsko-amerického výrobce bezpečnostních hologramů OpSec. Hologramy dodané touto pražskou společností již v minulosti bezpečně ochránily například dálniční známky, červené a zelené emisní nálepky na registrační značky automobilů, alkoholové kolky a další.

Bezpečnostní samolepky a hologramyVydáno 01.08.2016
577 Zhlédnutí
Topováno 27.11.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu

Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu
Uvažujete, jakým způsobem ochránit Vaše dokumenty tak, aby byly vysoce bezpečné a přitom za rozumnou cenu? Pak si přečtěte následující článek, v němž se dozvíte více o laminaci a speciálních laminátorech na doklady od společnosti HS TRADE a.s., která je specialistou na tuto problematiku s ...

Čtečky dokladů urychlí práci na přepážkách a zamezí tvorbě front

Čtečky dokladů urychlí práci na přepážkách a zamezí tvorbě front
Tvorba front není často nutná a lze jí jednoduše zamezit. Nevěříte? Pak se seznamte s funkčností čteček dokladů, které výrazně urychlí práci na přepážkách a jednoduše tak zamezí tvorbě front. Pokud i vy potřebujete zrychlit odbavení osob či například jednoduše automaticky získat knihu návštěv, jsou ...

Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet
Spolehlivou ochranu tištěných dokumentů papírových i plastových zajistí duogramy. Společnost H.S.TRADE a.s. dodává vše potřebné - od raznice, přes potřebnou fólii až po přístroj na aplikaci duogramů.

Aplikace hologramů horkou ražbou pomocí zařízení MicroPOISE MK3

Aplikace hologramů horkou ražbou pomocí zařízení MicroPOISE MK3
Aplikace hologramů horkou ražbou je nyní na zařízení MicroPOISE MK3 od anglického výrobce, společnosti Security Foiling, ještě bezpečnější díky přesné kontrole a archivaci dat o aplikaci každého hologramu a biometrickému ověření obsluhy stroje. Práce s tímto strojem je navíc mnohem jednodušší a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA H.S.TRADE a.s. Ochrana dokumentů, hologramy
WEBOVÁ STRÁNKA
H.S.TRADE a.s.
hstrade.cz
Adresa

Adresa

Nad Rokoskou 19
Praha 8 182 00

hejkrlik.jan@hstrade.cz
+420 284 680 568


Najdete nás také zde:

LinkedInARES
captcha