GALMAT zinkování: zinkování, chromátování a silnovrstvá pasivace proti korozi

Jak ochránit kovy a výrobky z nich před korozí? Řešení nabízí společnost GALMAT zinkování. Provádíme galvanické zinkování a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na modré a žluté chromátování i silnovrstvou pasivaci.

Zinkování, chromátování i silnovrstvá pasivace

Galvanické zinkování chrání před korozí

Naší hlavní činností je galvanické zinkování, které se používá jako ochrana ocelových a litinových dílů. Provádí se jako finální úprava vzhledu výrobků a zároveň patří k nejrozšířenějším způsobům ochrany proti korozi. Nabízíme zinkování závěsné i hromadné. Díky ruční manipulaci provádíme zinkování atypických dílů a malých výrobních sérií, které není výhodné zinkovat na automatických linkách s dopravníky. Zinkujeme už od jednoho kusu.

Silnovrstvá pasivace


Silnovrstvá pasivace místo chromátování

Zinkové povlaky se následně pasivují modrým nebo žlutým chromátem, který zvyšuje odolnost výrobku vůči korozi. Zatímco modré chromátování se používá na aplikace, které jsou méně korozně namáhány a záleží u nich spíše na vzhledu, žluté chromátování poskytuje několikanásobně vyšší odolnost proti korozi, avšak obsahuje šestimocný chrom.

Žlutý chromát proto tam, kde je to možné nebo nutné, nahrazuje silnovrstvá pasivace. Má podobné vlastnosti jako žlutý chromát, ale na rozdíl od žlutého chromátování silnovrstvá pasivace neobsahuje šestimocný chrom. Odolnost proti korozi lze dále zvýšit také použitím utěsňovacího laku.
Firma GALMAT zinkování provádí všechny povrchové úpravy, a to rychle a kvalitně.

GALMAT zinkování – zinkování, chromátování a silnovrstvá pasivaceVydáno 18.07.2016
795 Zhlédnutí
Topováno 17.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Galvanické zinkování hromadné a závěsové pro firmy i soukromníky

Galvanické zinkování hromadné a závěsové pro firmy i soukromníky
Zinkování je v současnosti tou nejlepší možnou ochranou kovových dílů před korozí. Aby však zinkování splnilo svůj účel, musí být provedeno velmi pečlivě. O pečlivé zinkování se stará již řadu let firma GALMAT zinkování s.r.o., která se specializuje především na galvanické zinkování jak menších ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GALMAT zinkování s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GALMAT zinkování s.r.o.
www.galmat.cz
Adresa

Adresa

Kopaná 1820
Frenštát pod Radhoštěm 744 01

info@galmat.cz
+420 556 836 885


Najdete nás také zde:

ARES
captcha