Vinný sklep vinařství Baraque – tam, kde má víno osobnost

Vinných sklípků jsou na Moravě tisíce, dobré víno téměř v každém z nich. Řízené ochutnávky se podobají jedna druhé - až na tu ve sklepě vinařství Baraque. Degustace tady vede vinařova žena, která Vás seznámí s jejich filosofií – po vzoru Karla Čapka totiž s manželem Františkem Machovským vína charakterizují jako lidské bytosti. A tak v nabídce najdete třeba Tančící vílu nebo Snového milence.

Užijte si atmosféru vinného sklepa v Bořeticích

Víno je skvělý společník

„Čapkův citát nás oslovil – je totiž nepopiratelné, že víno není jen ušlechtilý nápoj, ale hlavně skvělý společník. Dokáže rozproudit zábavu, přidat zajímavý postřeh do konverzace, podle typu vína může být nenápadným kamarádem, který podpoří dobrou zábavu, i hvězdou večera, která baví celou sešlost,“ říká Lenka Machovská, která do formulářů s kolonkou zaměstnání vyplňuje „žena vinaře“.

Čapkův citát i nabídku vín s popisy osobností najdete zde


Řízená degustace vín vedená v angličtině

Kromě toho zvládnou ve vinném sklepě i ochutnávku vín vedenou v anglickém jazyce. Během degustace se zahraniční návštěvníci seznámí nejen s víny tohoto malého rodinného vinařství, ale zjistí také, v čem spočívá největší kouzlo jihomoravského vinařství. A protože víno je nedílnou součástí tradiční lidové kultury, je návštěva vinného sklepa skvělým bodem programu, ať už chystáte setkání obchodních partnerů nebo plánujete výlet pro kamaráda ze studií. Stačí se jen rozhodnout, zda chcete ve vinném sklepě strávit celý večer, nebo se zastavíte jen na krátkou ochutnávku.

Vyberte si z nabídky programů pro návštěvu vinného sklepa


Vysoká profesionalita a autentický prožitek v jednom

Manželé Machovští z vinařství Baraque si zakládají na stoprocentní spokojenosti svých zákazníků. Hlavním kritériem je pro ně kvalita, ať už se jedná o služby poskytované ve vinném sklípku či o víno, které vyrábějí. A o tom, že to dělají opravdu dobře, svědčí spokojené reference jejich hostů i ceny, které jejich vína získávají na vinařských soutěžích. Zároveň se ale řídí heslem: „Víno není alkohol, víno je životní styl.“ A o tom, že svoje motto skutečně žijí, se můžete přesvědčit třeba na facebookovém profilu vinařství Baraque nebo v článcích na jejich blogu.

Zjistěte, co znamená „Víno jako životní styl.“ ;)Vydáno 19.07.2016
52 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vinařství Baraque
WEBOVÁ STRÁNKA
Vinařství Baraque
www.vinarstvibaraque.cz
Adresa

Adresa

Hodonínská 1171/12
Velké Pavlovice 691 06

frantisek@vinarstvibaraque.cz
+420 777 473 746


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha