Prodej, dodávka, výroba stolní vrtačky pro vrtání, vystružování a řezání závitů

HELTOS a.s.

Prodej, dodávka, výroba stolní vrtačky pro vrtání, vystružování a řezání závitů

Heltos: To jsou špičkové brusky a vrtačky od českého výrobce

Potřebujete ke své práci brusky, vrtačky nebo další nářadí? Máte už však po krk nekvalitních zahraničních výrobků, které vám nevydrží ani rok? Pak se svěřte do rukou ověřeného českého výrobce Heltos, jehož historie sahá až do 30. let minulého století.

Brusky, vrtačky a další nářadí nabízí Heltos, česká firma s tradicí.

Sloupová vrtačka i pásová bruska s historií 80 let

Společnost Heltos je rodinná česká firma, která za necelé století prodělala ohromný vývoj. Z malé firmy orientované na kovovýrobu se rozrostla a proměnila až v současnou podobu firmy Heltos, která se orientuje především na výrobu vrtaček, brusek, základního vybavení k přístrojům a také bohatého příslušenství, jako jsou strojní zvedáky, křížové stoly nebo upínací plochy. Ani za dlouhé roky fungování jsme při výrobě nářadí neslevili z kvalitních materiálů, které používáme při výrobě a z poctivého přístupu, který si držíme ke všem našim klientům.

Společnost Heltos najdete ve Slavonicích


Nákup strojů s námi vás bude bavit

Právě osobní přístup k zákazníkům je to, co nás často odlišuje od konkurenčních firem. Celým nákupem vás provedeme od samého začátku až do konce a nezáleží na tom, zda ve vašem košíku nakonec skončí vrtačka Flow Drill nebo třeba kotoučová bruska. Vše začíná výběrem stroje, tedy konzultací nákupu a porovnáním vybraného stroje s dalšími, s důrazem na jejich cenu a výkon.

I po samotném nákupu vás tým Heltos neopouští. Nabídneme vám pomocnou ruku s ustavením stroje, zaškolíme vás o obsluze stroje a využít budete moci také naše pravidelné servisní prohlídky. Pro nás pásová bruska nebo sloupová vrtačka neznamená jen kus a pořadové číslo, ale celkový proces služeb, který můžeme našemu klientovi nabídnout. Pokud hledáte kvalitní stroje, které vydrží, jste u nás správně.

Desítky moderních strojů - vrtačky i bruskyVydáno 26.07.2016
593 Zhlédnutí
Topováno 12.05.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Katalog vrtaček Heltos, to jsou produkty, ze kterých si můžete vybrat to nejlepší

Katalog vrtaček Heltos, to jsou produkty, ze kterých si můžete vybrat to nejlepší
Společnost se nachází ve Slavonicích, kde započala svou výrobu strojů již před mnoha lety, ovšem konkrétní sloupové a stolní vrtačky se začínají vyrábět od roku 1972. Tento rok byl v mnoha krocích přelomový. V současné době se vyrábějí 4 řady vrtaček, které se dále rozlišují na různé typy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HELTOS a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
HELTOS a.s.
www.heltos.cz
Adresa

Adresa

Jana Žižky 252
Slavonice 378 81

heltos@heltos.cz
+420 384 493 135


Najdete nás také zde:

ARES
captcha