Výhodný výkup kovového odpadu pro Ivančice a okolí

Potřebujete se zbavit starého nádobí, železného šrotu, hliníkových dřezů a dalšího nepotřebného kovošrotu? Pokud ano a jste navíc z Ivančic a okolí, určitě se vám bude hodit firma Karel Bašta EKOMETAL, která nabízí výkup kovového odpadu, a sice z různých, i barevných kovových materiálů.

Výkup kovošrotu a kovového odpadu všeho druhu zajišťuje firma Karel Bašta EKOMETAL  Ivančice.

Kovošrot Ivančice vám vyjde vstříc

Společnost Karel Bašta EKOMETAL vás zbaví nepotřebného harampádí rychle a bez starostí. Výkup kovového odpadu nabízí svým zákazníkům za velmi výhodných podmínek. Při výkupu kovového materiálu o hmotnosti větší než 1000 kg vám na vzdálenost menší než 10 km doveze kontejner dokonce zcela zdarma. Odvoz je zajištěn spolehlivým nákladním kontejnerovým vozidlem AVIA, které vám společnost na základě vašeho přání a objednávky přistaví tam, kam potřebujete.

Výkup kovového odpadu si můžete zajistit telefonicky ještě dnes


Výkup kovového odpadu různých materiálů

Železo, železný šrot, měď, litina, bronz, mosaz, zinek, nerez, olovo, cín, elektromotory s měděným vynutím a další klasické i barevné kovy a kovošrot. Toho všeho se můžete výhodně zbavit, pokud jsou vašim bydlištěm Ivančice a okolí a pokud si objednáte společnost Karel Bašta EKOMETAL. Využijte výhodné nabídky a udělejte si ve sklepě, dílně i na zahradě místo na důležitější věci, než je kovový odpad.

Ceník pro výkup kovového odpadu naleznete zdeVydáno 26.07.2016
146 Zhlédnutí
Topováno 14.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Firma EKOMETAL Ivančice vykupuje veškerý kovový odpad

Firma EKOMETAL Ivančice vykupuje veškerý kovový odpad
Pokud bydlíte v okolí Ivančic, Pohořelic nebo Rosic, pak je právě pro vás určena nabídka na odvoz a výkup barevných kovů, kovošrotu a kovového odpadu. Jestliže se jedná o vzdálenost do deseti kilometrů a hmotnost nad tisíc kilogramů je odvoz zdarma.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kovošrot Ivančice Karel Bašta
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovošrot Ivančice
www.bastakovosrot.cz
Adresa

Adresa

Ivančice 3025/2
Ivančice 664 91

karel.basta@seznam.cz
+420 602 503 375


Najdete nás také zde:

ARES
captcha