Novinky na e-shopu krby24.cz – nová krbová kamna od SOLID a ROMOTOP

Kachlová krbová kamna nebo krb dokáží s interiérem udělat doslova divy. Jedná se totiž nejen o velmi praktický, ale také ekonomický a estetický způsob vytápění. Uvažujete o pořízení kachlových kamen, klasické krbové vložky nebo jiném typu technologie do svého domu či bytu i vy? Není nic jednoduššího, než zabrousit na stránky 24krby.cz.

krbová kamna

Krbová kamna SOLID a ROMOTOP – ekologické vytápění bez kompromisů

Aktuálně na specializovaném webu věnovaném kamnům a krbům najdete celou řadu novinek, jako například nové modely krbů a kamen značek SOLID a ROMOTOP. Budeme-li se soustředit například na krby a kamna značky ROMOTOP, můžeme vyzdvihnout hned několik pozitiv, kterými se tyto krby a kamna vyznačují.

Krbové kamna a vložky vás osloví svým aktuálním designem a současně značnou kvalitou dílenského zpracování. Při tom všem jsou krbová kamna a krbové vložky značně inovativní a výrobce je nabízí ve velmi široké paletě produktů. Krby a kamna se tak hodí jak do klasických, tak nízkoenergetických domů. Využít je možné také akumulačních obkladů či instalace teplovodních výměníků.

Krby i kachlová kamna online


Kachlová kamna nadchnou svým designem

Kachlová kamna na první pohled vynikají především svým designem. V tomto směru se můžete spolehnout, že vás kamna ROMOTOP nezklamou – vybírat můžete z ručně vyráběných keramických obkladů, ale také různých typů přírodního kamene.

V sortimentu krby24.cz však najdete kromě nových modelů krbových kamen ROMOTOP také celou řadu dalších novinek. Navštivte web a přesvědčte se sami, že zde najdete krbová kamna jako stvořená právě pro vás! Spolehnout se můžete na to, že objednaná krbová kamna či další zboží expedujeme vždy v co nejkratším možném termínu. Navštívit nás můžete také v naší kamenné prodejne na adrese Hlavní 64, Opava.

Plánujete kamna nebo krb? Napište nám!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.24krby.cz

Vydáno 27.07.2016
445 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Chcete kvalitní krb, aniž byste museli přiložit ruku k dílu? Pak si jej nechejte postavit od profesionálů

Chcete kvalitní krb, aniž byste museli přiložit ruku k dílu? Pak si jej nechejte postavit od profesionálů
Je mnoho důvodu, proč se bát stavět právě krb. Nemusí jít nezbytně jenom o šikovnost, ale mnoho z nás si zkrátka netroufá na tak vážnou stavbu, jakou je právě krb. Proto jsou zde specializované firmy, které vám postaví celý krb na klíč, aniž byste se museli vy sami něčemu učit, nebo zbytečně nad ...

Krby a krbová kamna – komfort k nezaplacení

Krby a krbová kamna – komfort k nezaplacení
Čtení knížky, sklenička s drahou polovičkou nebo večer strávený s přáteli. Všechny tyto věci dostávají nový rozměr, trávíme-li je u krbu. Nejen teplo, ale také jedinečná atmosféra krbových kamen dělají své a kdo tomu nevěří, pak večer u krbu nejspíš ještě nikdy nezažil. Krby a krbové vložky jsou ...

Myslete moderně i v oblasti krbů

Myslete moderně i v oblasti krbů
Vynálezy se neustále vyvíjí. Televize, telefony, notebooky a mnoho dalších ovládly naše životy. Ale ty nás v zimě nezahřejí a ani nevykouzlí teplo domácnosti - to vám poskytne jedině krb. I v oblasti krbů probíhá vývoj a vznikají nové technologie. Poznejte je i vy díky společnosti 24 mall.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA 24 mall s.r.o. prodej a stavba krbů a kamen
WEBOVÁ STRÁNKA
24 mall s.r.o.
www.24krby.cz
Adresa

Adresa

Hlavní 1402/64a
Opava - Kylešovice 747 06

info@24mall.cz
+420 553 662 586


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha