Lakování aut Předměřice nad Labem. Ať už se vám s vozem stalo cokoli!

Stala se vám drobná nepříjemnost na silnici a potřebujete opravit lak na svém vozu? Obraťte se na Autolakovnu V + V Předměřice nad Labem. Naše lakovna zajistí lakování jednotlivých částí karoserie vašeho auta, ale také nejrůznějších strojů i dalších potřebných komponentů.

autolakovna Předměřice nad Labem

Lakování v lakovací a sušicí kabině SAIMA BETA

Nejen lakování aut provádíme za pomoci naší profesionální lakovací a sušicí kabiny typu SAIMA BETA. Tato lakovací kabina je opatřena horním osvětlením a třídveřovým vjezdem, takže se jedná o velmi praktický a univerzální způsob, který umožňuje vysoce kvalitní lakování. Díky jejím výhodám u nás dostávají nový háv nejen jednotlivé autodíly, ale také celé vozy a průmyslové stroje, přičemž pro všechny tyto typy lakování používáme barvy špičkové kvality značky CROMAX.

Lakování aut profesionálně a se skvělými výsledky


V lakování aut máme ty nejlepší reference

Jak už jsme naznačili, pro lakování aut používáme výhradně kvalitní laky a profesionální vybavení. Mezi to bychom však bez nadsázky mohli zařadit také zlaté české ručičky, jejichž výsledky jsou nedílnou součástí námi poskytovaných služeb a na kterých se zakládá velká část našeho úspěchu v lakování aut. Tato jedinečná kombinace faktorů si poradí skutečně s jakýmkoli škrábancem či poškozenou karoserií vašeho vozu. O kvalitách našich služeb z oblasti lakování aut dozajista vypovídají také vybrané reference, které jsou k nalezení na našich webových stránkách.


Precizně provedené klempířské práce i tónování autoskel

Autolakovna V + V pro vás však nezajišťuje pouze kvalitní lakování aut, ale lakujeme často třeba také nejrůznější nábytek. Kromě toho se na nás můžete spolehnout také v případě, že potřebujete jakoukoli poctivou klempířskou práci, aplikaci autofolie, tónování autoskel a další. Zajišťujeme například bezplatnou pomoc při autonehodě.
Autolakovna V + V sídlí ve městě Předměřice nad Labem, nejčastěji se tedy na nás obracejí zákazníci z okolí Hradce Králové, Pardubic a celých východních Čech. Výjimkou pro nás ale rozhodně není ani lakování aut z jiných koutů republiky.

Lakování aut i tónování autoskelVydáno 27.07.2016
80 Zhlédnutí
Topováno 22.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Autolakovna Hradec Králové: profesionální lakování nejenom automobilových dílů

Autolakovna Hradec Králové: profesionální lakování nejenom automobilových dílů
Krásný vzhled laku automobilu dokáže ocenit naprosto každý řidič. Špičkovému vzhledu však rozhodně neprospěje jakékoliv poškození, které je však zcela běžné. Aby mohl lak vypadat opět krásně, je možné využít profesionální lakování, které zbaví karosérii automobilu či jakoukoliv jinou část vozidla ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autolakovna V+V, s.r.o. Autolakovna Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
Autolakovna V+V, s.r.o.
www.nastrikamevamto.cz
Adresa

Adresa

Obránců míru 391
Předměřice nad Labem 503 02

info@nastrikamevamto.cz
+420 722 939 790


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha