Co má společné charita a kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.

Pro společnost SHARP CENTRUM Ostrava. s.r.o byl rok 2012 velice zdařilým rokem v oblasti prodeje kopírovacích strojů značky SHARP a společnost znovu obhájila svůj post nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě. A v tomto trendu pokračuje i v letošním roce 2013. A Charita Ostrava nedá na tuto společnost dopustit. Ví, že bez pomoci by nemohla vyvíjet svoji činnost a pomáhat těm, kteří se na ně obracejí v tíživých životních situacích.


Nejedná se jen o peněžní dary, které Charita od různých sponzorů získává, ale neméně důležité je nutné zajistit zázemí pro denní provoz i z materiálního hlediska.  Vždyť Charita Ostrava svou každodenní činností zajišťuje nejen pomoc seniorům, ale také  hospicové služby, osobní asistenci dle potřeby, pomáhá lidem bez domova, pomáhá ohroženým dětem a mládeži a v neposlední řadě provozuje i rodičovské centrum. Proto je ráda, že technická společnost jako je SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jim darovala tolik potřebnou kopírku SHARP AR5623 v hodnotě 15.000 Kč. Tato kopírka je dnes nepostradatelnou výbavou kanceláře. Umí nejen tisknout a kopírovat rychlostí 23 stran za minutu, ale dokáže také barevně skenovat. Dnes navíc všechny multifunkční systémy značky SHARP samozřejmě splňují podmínky úspory energie a snížení provozních nákladů. Vícenásobný soutisk  šetří také papír tím, že kopíruje několik listů na jednu stranu papíru. Maximální efektivitu provozu zajišťuje také energeticky úsporný režim, úsporu toneru a automatické vypínání. A všechny tyto atributy jsou  pro efektivitu provozu  pro Charitu Ostrava velice důležité.

 

Dávno je pryč doba, kdy nebylo třeba pomáhat. Slovo charita  znamená dobročinnost, lidumilnost. A jednatel společnosti pan Miloš Völkl  tvrdí, že slova Alberta Einsteina:„ Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí“, vyjadřují to, čím by se měl každý slušný člověk v naší společnosti řídit.

 

A proto ve společnosti SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o., jejíž cílem je získat  si důvěru zákazníků pomocí poctivosti, tvořivosti, ohleduplnosti, profesionalitě,  ale i díky odvaze,  bude mít  slovo CHARITA  vždy své platné místo, ať už se jedná o pomoc Charitě Ostrava, nebo Dětskému centru Čtyřlístek v Opavě, nebo Dětskému domovu Mašťově nebo v řadě jiných charitativních akcí.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://sharpostrava.cz

Vydáno 11.03.2013
371 Zhlédnutí
Topováno 28.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky
Potřebujete rychle zařídit novou kancelář? Hledáte nejnovější a nejmodernější vybavení? Technicky nenáročné, které bude jednoduché na obsluhu, nebo zařízení, které vydrží vysoké zatížení a bude i nadále spolehlivé? Pak se obraťte na společnost SHARP CENTRUM Ostrava.

Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...

Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava patří ke společnostem, kterým není lhostejný osud jiných. Proto pomáhá dětem z dětských domovů, konkrétně Dětskému domovu Mašťov.

SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let

SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let
Letos v létě je to právě dvacet let, co na českém trhu začala působit společnost SHARP CENTRUM Ostrava, stálice v oblasti prodeje kvalitních kopírek a tiskáren. Od samého jejího začátku stojí za úspěchy firmy její majitel Miloš Völkl, který se sám v oboru kopírovacích zařízení a tiskáren pohybuje ...

SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl

SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se už téměř 20 let zabývá prodejem kopírovacích zařízení a tiskáren. Díky vstřícnému přístupu ke klientům pravidelně získává ocenění nejlepšího prodejce značky SHARP CENTRUM Ostrava v Moravskoslezském kraji. Osobní přístup má vedení firmy i k dění na Ostravsku. ...

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.
Toto zajímavé setkání firmy SHARP CENTRUM Ostrava a populární česko-německé zpěvačky Debbi se uskuteční na oslavách 20. výročí založení organizace Církevní středisko volného času sv. Jana Bosky v Havířově v rámci kulturní akce „Don Bosko fest“. Síla této české společnosti SHARP CENTRUM Ostrava tkví ...

Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.

Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.
Ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. je společností, která již řadu let kraluje ve světě kopírek. Rok 2012 byl dalším úspěšným rokem, kdy byla tato společnost vyhodnocena a oceněna jako nejlepší prodejce značky SHARP na Moravě. Společnost kraluje také v oblasti charitativní práce a ...

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.

Firma  SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se snaží pomáhat, ušetřit a usnadnit provoz organizace CHARITA Ostrava věnováním kopírovacího stroje.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.
sharpostrava.cz
Adresa

Adresa

Chocholouškova 1238/9
Ostrava-Moravská Ostrava 702 00

v.dolezal@sharpostrava.cz
+420 596 618 540


Najdete nás také zde:

ARES
captcha